Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

SOUTĚŽ: Tata Bojs to v pátek rozjedou v Café Klubu Slavie

pondělí, 27. února 2017, 17:13

Již tento pátek vystoupí Tata Bojs v Café Klubu Slavie v Budějcích a já vás tam umím dostat. Stačí dobře odpovědět na otázku a lístek je váš! Dva z vás mohou vyhrát po jedné vstupence v hodnotě 399 korun. A to už přece stojí za to zasoutěžit si! 

Tata Bojs dorazí již tento pátek 3. března do Café Klubu Slavie v Českých Budějovicích. Čeká vás jedinečný elektro-akustický klubový, který rozhodně není festivalový „kraťas", ale plnohodnotný koncert s parádní atmosférou.

„Lístky jdou na dračku a je dobré je mít včas. Zbývá jich už jen jedna třetina z celkového počtu," varuje před zájmem dramaturg Klubu Slavie Otta Kovařík.

Pokud nevyhrajete nebo si lístek chcete prostě koupit, jsou pro vás zde: http://bit.ly/TataBojs_CB2017. Fyzicky na budějcké radnici v íčku, v hudebninách na náměstí Přemysla Otakara II. nebo v jakémkoli prodejním místě CBsystem!

Soutěž o vstupenky na Tata Bojs (3. 3. – 21:00)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát vstupenku na Tata Bojs. K účasti stačí prostřednictvím formuláře do čtvrteční 10. hodiny prostřednictvím formuláře zodpovědět následující otázku a pak už jen čekat na slosování. 

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA: Tatáči v Klubu Slavie v Českých Budějovicích hráli naposledy v roce 2014. Správně je tedy odpověď B.

Vstupenku na páteční koncert Tata Bojs vyhráli: Petr Ujec a Jana Vasková. Blahopřejeme! 

Napsal(a) Budějcká Drbna

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Dnes, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladněPRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Dnes, 11:06Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá....

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karetPodvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Dnes, 07:19Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o