Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Světová hvězda elektroswingu Mydy Rabycad dorazí v pátek do budějcké Slavie

čtvrtek, 9. března 2017, 09:01

Mydy Rabycad, světová hvězda elektroswingu, dorazí tento pátek 10. března ve 21:00 hodin do Cafe Klubu Slavie v Českých Budějovicích! Tato kapela s charismatickou zpěvačkou Žofkou se zařadila po bok velikánů jako Parov Stelar a vystupuje po největších festivalech na světě! Budějckou scénu tedy čeká opravdový zážitek, o který by se nikdo neměl nechat ochudit!

Kapela Mydy Rabycad v posledních několika měsících zažila něco neuvěřitelného a vystoupení na legendárním Glastonbury je jen špičkou ledovce toho všeho. V Česku Mydy Rabycad vyprodávají koncerty jako by se nic nedělo a zanechávají za sebou obrovskou vlnu radosti a euforie.

Mydy Rabycad je česká hudební skupina z Prahy vzniklá v roce 2012. Hraje fúzi electroswingu a dalších stylů elektronické hudby, kterou sama nazývá glamtronic: „Jde o zábavný, chytlavý ale přitom propracovaný a inteligentní electropop s řadou odkazu na různé retro styly.“

Podle slov členů Mydy Rabycad v sobě glamtronic spojuje dva hlavní prvky, kterými se skupina vyznačuje. Jedním je „glam“ s odkazem na velkolepost a prezentaci glamových kapel 80. let, ztělesněnou například ve filmu Velvet Goldmine. A druhým je mix současné elektronické hudby.

Teprve jako druhá česká kapela v historii skupina Mydy Rabycad vystoupila na festivalu Glastonbury v Anglii.

Vstupenky na páteční jízdu Mydy Rabycad v Klubu Slavie v Českých Budějovicích můžete zakoupit v předprodeji http://bit.ly/Mydy_Rabycad_Ceske_Budejovice,  nebo si pro ně můžete dojít ke všem prodejcům CBsystem, třeba do „íčka" na radnici v Českých Budějovicích nebo do hudebnin na rohu náměstí Přemysla Otakara II. A zajisté budou na místě v den koncertu, v pátek 10. března, od 20:00 hodin.

Tisková zpráva

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Dnes, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladněPRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Dnes, 11:06Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá....

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karetPodvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Dnes, 07:19Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o