Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

SOUTĚŽ: The Best Of ze žlutých trabantů s Danem Přibáněm v Budějcích

neděle, 26. března 2017, 12:37

To nejlepší z trabantů od začátku do konce. Přípravy, opravy, průšvihy, úspěchy, nádherná i odporná místa, a nakonec velká finále. 72 tisíc kilometrů ve žlutých ponorkách na jeden zátah! Superpovídání ze všech cest, extradlouhá a extranašlapaná přednáška zavítá také na jih Čech.Trabantem napříč kontinenty s Danem Příbáněm se můžete vydat v úterý 28. března od 19:00 hodin v divadelním sále Domu Kultury Metropol v Českých Budějovicích.

Už se probojovali Střední Asií, Afrikou, Jižní Amerikou, Austrálií a Jihovýchodní Asií, tak si řekli, že to všechno zamíchají, protřepou a vytvoří zabijácký koktejl toho nejlepšího, co na cestách zažili. To je The Best Of ze žlutých trabantů s Danem Přibáněm.

„A také porovnáme, co nás děsilo v roce 2007, a co v roce 2015. To nejlepší z trabantů od začátku do konce. Přípravy, opravy, průšvihy, úspěchy, nádherná i odporná místa, a nakonec velká finále. Dvaasedmdesát tisíc kilometrů ve žlutých ponorkách na jeden zátah," zve na superpovídání ze všech cest, extradlouhou a extranašlapanou přednášku, Daniel Přibáň.

Soutěž o vstupenky na The Best Of ze žlutých trabantů s Danem Přibáněm (28. 3. – 19:00)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou může jeden čtenář vyhrát dvě vstupenky na The Best Of ze žlutých trabantů s Danem Přibáněm. K účasti stačí prostřednictvím formuláře do neděle 26. března do 20. hodiny zodpovědět následující otázku a pak už jen čekat na slosování. 

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.  

SOUTĚŽ SKONČILA!

Auta, ve kterých Dan Přibáň se svým týmem cestuje napříč kontinenty, mají žlutou barvu. Správně je tedy odpověď C.

Dvě vstupenky na The Best Of ze žlutých trabantů s Danem Přibáněm vyhrál Svatomír Hejna. Blahopřejeme!   

Napsal Yvetta Chmelová | Foto transtrabant.cz

Trabantem napříč kontinenty.Trabantem napříč kontinenty.Trabantem napříč kontinenty.Trabantem napříč kontinenty.Trabantem napříč kontinenty.

O čem píše Drbna.cz

STUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procentSTUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procent

STUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procent

Dnes, 11:51Podíl neobydlených bytů na celkovém bytovém fondu v Praze jsou nižší jednotky procent. Vyplývá to...

Zeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsalZeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsal

Zeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsal

Dnes, 09:47Bývalý prezident Václav Klaus, válečný veterán Emil Boček, srbský filmový režisér Emir Kusturica...

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

sobota, 19. října 2019, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o