Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

FILMOVÉ PREMIÉRY: Ztracené město Z, Loupež ve velkém stylu, Mimi šéf a Ochránci

čtvrtek, 20. dubna 2017, 09:34

Tento týden Cinestar nabídne čtyři premiéry, které mají bezesporu potenciál přilákat nejednoho diváka.

Ztracené město Z

Má klobouk, vrhá se do dobrodružství v exotických lokacích a žije v první polovině minulého století... Říkáte, že je řeč o Indiana Jonesovi? Ano i ne. Hlavním hrdinou filmu Ztracené město Z je badatel Percy Fawcett, který údajně byl předlohou pro slavného filmového archeologa. Inspiroval ale i například Michaela Crichtona. Je to zkrátka legenda. Dobrodružných filmů s krásnou výpravou není nikdy dost, takže není divu, že se na Ztracené město Z upíná nemalá pozornost.

Loupež ve velkém stylu

Legendární dědci na scéně. Morgan Freeman, Michael Caine, Alan Arkin... Co jméno, to pojem. V novince Loupež ve velkém stylu důchodci dokážou, že ještě mají pořádné grády. Rozhodnou se totiž přepadnout banku, která je oškubala. Že by kopali tunel jak de Funés ve filmu Jak vykrást banku?

Mimi šéf

Tento týden si přijdou na své i děti. Mimi šéf je nový animák od režiséra Madagaskaru Toma McGratha. Těšte se na hláškující batole v obleku a s hlubokým hlasem. Mimi šéf je zkrátka... velký boss.

Ochránci

Rusové v posledních letech dávají najevo, že i oni umí natočit pořádné akční pecky, které si v ničem nezadají s Hollywoodem. Tentokrát se vrhli na superhrdinský epos! Ochránci jsou čtyři lidé ze Sovětského svazu s upravenou DNA. Nyní čelí zcela nové hrozbě... Doposud nejděsivější a nejnebezpečnější hrozbě!

Napsal Václav Votruba | Foto cinestar.cz

O čem píše Drbna.cz

Slovácký rok v Kyjově trhal návštěvnické rekordy. Příští ročník se bude konat už za dva rokySlovácký rok v Kyjově trhal návštěvnické rekordy. Příští ročník se bude konat už za dva roky

Slovácký rok v Kyjově trhal návštěvnické rekordy. Příští ročník se bude konat už za dva roky

Dnes, 16:02Více než 30 tisíc lidí dorazilo o víkendu na jubilejní dvacátý ročník folklorních slavností...

Vládní protidrogová koordinátorka čelí podezření z plagiátorstvíVládní protidrogová koordinátorka čelí podezření z plagiátorství

Vládní protidrogová koordinátorka čelí podezření z plagiátorství

Dnes, 15:42Vládní protidrogová koordinátorka Jarmila Vedralová čelí podezření, že opsala část své bakalářské a...

Po letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve FranciiPo letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve Francii

Po letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve Francii

Dnes, 14:04Díky intenzivní mezinárodní policejní spolupráci byl muž vypátrán a na základě evropského...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o