Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Čarodějnice se slétnou před budějckou Slavii

pátek, 28. dubna 2017, 07:24

Poslední dubnový den patří již tradičně čarodějnicím. I letos se tedy na letní scéně českobudějovického DK Slavie uskuteční jejich slet, tentokrát s podtitulem „Den otevřených dveří v čarodějnické škole“. Pomyslnou bránu otevře v neděli 30. dubna úderem 18. hodiny čaroděj té nejvyšší kategorie a zároveň ředitel školy Marotha.

Během bezmála čtyřhodinového programu se zájemci o studium dozvědí, jak v sobě probudit čarodějnické schopnosti a pak úspěšně složit přijímací zkoušky. Dále je čeká seznámení s učivem a připravena je i besídka nadějných uměleckých ansáblů školy čar a kouzel.

Talent, cit pro rytmus a chuť být všude slyšet. To je bubenická show Divoké paličky Wildsticks. Názornou ukázkou řešení sporů v čarodějnické škole je vystoupení členů BudSide, kteří sehrají nefalšovanou dance battle. Jaká strana vyhrává? To určí síla potlesku. Kapela Wicked Design je složena z těch největších školních talentů. Chtějí prorazit ve světě smrtelníků, hrají proto jejich písně (Lucie, Brian Adams, Blue Effect, atd).

Samostatnou kapitolou je pak seznamování s čarodějnickou módou. Aby ředitel názorně předvedl, co škola akceptuje a co už je takzvaně „přes čáru“, vyhlásí soutěž o nejlepší čarodějnický vohoz! Těm, kteří na den otevřených dveří dorazili v kostýmů čaroděje nebo čarodějnice, nastala jejich chvíle. Mohou vyhrát sladké ceny, ale co víc! Drobnou protekci u přijímaček!

A protože i čarožáci si rádi odfrknou od učiva, přichází na řadu diskotéka zakončená vrcholným číslem slovutného oberčaroděje Marothy! Dechberoucí ohněpád ze Zlatého mostu na řeku! „Milé děti, sbalte tedy rodiče i košťata a hurá před budějckou Slavii,"  zvou organizátoři z Babycentra Šikulka.

Tisková zpráva | Foto Yvetta Chmelová

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Dnes, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladněPRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Dnes, 11:06Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá....

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karetPodvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Dnes, 07:19Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o