Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

SOUTĚŽ: Štefan Margita míří do Budějc

pátek, 5. května 2017, 16:13

Náš nejznámější tenorista Štefan Margita míří do Českých Budějovic. A doprovodí ho renomovaný brněnský ansámbl, Moravské klavírní trio.

Světový operní pěvec Štefan Margita bude hostovat v nejslavnějších operních domech Evropy - v Praze, Turíně, napřesrok i v San Francisku. Ale ještě než se vydá do světa, zavítá na jih Čech. V rámci turné po českých městech se Štefan Margita představí v Českých Budějovicích. A to za doprovodu renomovaného brněnského ansámblu Moravské klavírní trio (doprovodné těleso Evy Urbanové, Andrey Kalivodové, Richarda Samka a jiných významných českých pěvců). V Kulturním domě Metropol vystoupí ve středu 17. května od 19:00 hodin.

Soutěž o vstupenky na koncert Štefana Margity (17. 5. – 19:00)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou může jeden čtenář/čtenářka vyhrát dvě vstupenky na koncert Štefana Margity. K účasti stačí prostřednictvím formuláře do středy 10. května do 12. hodiny zodpovědět následující otázku a pak už jen čekat na slosování. 

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.   

SOUTĚŽ SKONČILA

Štefana Margitu v Českých Budějovicích doprovodí Moravské klavírní trio. Správně byla odpověď C. Dvě vstupenky na koncert Štefana Margity vyhrála Ivana Sládková. Blahopřejeme! 
 

Napsal Yvetta Chmelová | Foto stefanmargita.com

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Dnes, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladněPRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Dnes, 11:06Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá....

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karetPodvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Dnes, 07:19Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o