Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Středy před K2 jsou zpět! Nejstarší budějcký klub oslaví své dvacetiny nabitým letním festivalem

neděle, 7. května 2017, 19:27

Středy před K2 je název letního festivalu, jehož už pátý ročník chystá nejstarší klub v Českých Budějovicích. Oslaví tak své dvacetiny. Letní festival s obrovskou a nezaměnitelnou atmosférou Sokolského ostrova opět láká na řadu místních umělců, ale samozřejmě zve další kapely ze všech koutů České republiky.

Největším letošním překvapením festivalu, který startuje 28, června a potrvá až do 6. září, bude bezesporu jedna z nejznámějších českých elektronických kapel. Už teď si zaškrtněte v kalendáři 27. červenec. Právě v tento den českobudějovický klub K2 oslaví dvacet let své existence. O narozeninovém večeru to rozjede hudební lahůdka s názvem Skyline.

Kapela prošla během dlouholeté historie určitou proměnou, ale stále má nezaměnitelnou live show a především pro posluchače je to neskutečný zážitek. V kapele například zpívala Jitka Charvátová z Budějc. Aktuálně vystupuje s neméně populární kapelou Oceán, která na festivalu vystoupila již loni. Během tohoto večera se můžete těšit na řadu překvapení. Před klubem vyroste velká festivalová stage s veškerými moderními efekty a hutnou dávkou hudebního zážitku.

Celý festival je letos nabitý jmény, jak klasickou budějckou základnou – Satisfucktion, Heband, Pub Animals, Ramones revival, Betterway a tak dál. Jako další umělce stojí za to vyzdvihnout jednoho z největších představitelů české rap scény Vladimira 518, který vystoupí v ultimátním projektu s pražskou rockabilly kapelou Rocket Dogz. Kluci spojili rocknroll a rap, což je něco nemyslitelného, ale přitom úžasného. Toto spojení vystupuje pouze párkrát do roka a je nádherné, že ho budeme moci slyšet právě v jihočeské metropoli.

Ale to rozhodně není vše a každopádně je třeba zmínit The Chancers nebo aktuálně velice populární Trautenberk Tanz metal.

Program začíná vždy ve středu po celé léto od 19:00 hodin na Sokolském ostrově. Veškeré info o festivalu zájemci najdou na webu klubu K2 nebo na Facebooku Středy před K2.

Vstup je zdarma.

Napsal(a) Yvetta Chmelová s využitím TZ

O čem píše Drbna.cz

Fischer apeloval na Čínu, aby se v Hongkongu zdržela násilíFischer apeloval na Čínu, aby se v Hongkongu zdržela násilí

Fischer apeloval na Čínu, aby se v Hongkongu zdržela násilí

Dnes, 07:42Předseda senátního zahraničního výboru Pavel Fischer (nestraník) apeloval na Čínu, aby se v situaci...

V Jablonci odvolali náměstka a člena rady města, koalice se rozpadlaV Jablonci odvolali náměstka a člena rady města, koalice se rozpadla

V Jablonci odvolali náměstka a člena rady města, koalice se rozpadla

pátek, 16. srpna 2019, 18:04Ve čtvrtek probíhalo na jablonecké radnici mimořádné zastupitelstvo. Při něm došlo k rozpadu...

(NE)OBYČEJNÍ: Jsem amatér, fotím si jen pro radost, říká známý Budějčák Tomáši Fotím Nakaši(NE)OBYČEJNÍ: Jsem amatér, fotím si jen pro radost, říká známý Budějčák Tomáši Fotím Nakaši

(NE)OBYČEJNÍ: Jsem amatér, fotím si jen pro radost, říká známý Budějčák Tomáši Fotím Nakaši

pátek, 16. srpna 2019, 15:33Snad každý v Budějcích zná jeho fotografie z jižních Čech. Jeho snímky získávají na Facebooku...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o