Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Devatenáctá legendární budějovická Retroparty bude již tuto sobotu!

pátek, 12. května 2017, 07:40

Už tuto sobotu 13. května se od 20:00 hodin koná další, v pořadí již 19. Retroparty! Tentokrát se vrací zpět na domovskou scénu do budějckého Klubu Slavie.

Pokud máte rádi oldies a chcete si zapařit na ty nejlepší hity 50. až 90. let, máte nejlepší šanci dorazit na tu pravou originální Retroparty, kterou kluci začali pořádat již v roce 2006. Nejdůležitějším faktorem je, si najít dobový outfit, abyste zapadli do davu, odvázali se a pořádně si to v kostýmu užili.

„Každé nové party dáváme nový vzhled. Letos jsme vsadili na německou tématiku, kde jsme se inspirovali Českou sodou a jejich Alles Gute. Zároveň máme i plno kamarádů, se kterými jsme začínali, v Německu, a tak bychom jim tuto party chtěli tímto způsobem věnovat. Bude tedy super, pokud svoje kostýmy budete ladit do německého stylu. To nás vždycky nejvíc potěší, když vidíme ty davy, jak si daly práci a sehnaly si nebo vyrobily pořádný oblek! Dále budeme dělat i taneční soutěž, takže můžete ukázat, jak jste na tom, a ještě můžete vyhrát i sladkou odměnu.“ říká jeden z pořadatelů a RetroDJ Petr Klika.

Vstupenku si můžete koupit v předprodeji na baru Klubu Slavie za sto korun. Na místě pak bude vstup dražší, takže to nenechte na poslední chvíli.

Více informací najdete na Facebooku Retroparty České Budějovice nebo přímo v eventu akce Alles Gute Retroparty.

Podívejte se i na originální zvací video a prosvištěte si základní slovíčka, která se vám budou večer hodit.

Tisková zpráva

O čem píše Drbna.cz

Dětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkámDětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkám

Dětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkám

Dnes, 15:42Zatímco děti mívají z malování fixy čirou radost, rodiče často děsí, z jakých povrchů bude potřeba...

VIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a HercegoviněVIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a Hercegovině

VIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a Hercegovině

Dnes, 14:14Policejní potápěči devátým rokem pomáhají při obnově Bosny a Hercegoviny. Díky jejich vysoké...

FOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská PravdaFOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská Pravda

FOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská Pravda

Dnes, 13:52Sovětské tanky v ulicích Českých Budějovic, vojáci Německé demokratické republiky a strach na...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o