Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Budějovický Majáles začal. V pestrém programu nabízí tradici i novinky

pondělí, 22. května 2017, 13:54

Budějovický Majáles odstartoval. Nedělní zahajovací program v centru Budějc načal pětidenní maraton plná koncertů, divadel, besed, workshopů a mnohého dalšího. O zábavu opravdu nebude nouze, protože Budějovický Majáles v letošním roce nabídne až 180 bodů programu odehrávajících se na 40 různých místech Českých Budějovic.

O zábavu opravdu nebude nouze, protože letošní Budějovický Majáles nabízí až 180 bodů programu odehrávajících se na 40 různých místech jihočeské metropole. Jako každý rok se organizátoři vydali cestou nekonvekčnosti a originality, a tak se kromě tradičních částí programu jako jsou autokino, piknik, rodinné odpoledne či divadlo na scéně v letištním hangáru v Plané, můžete těšit i na mnohé novinky. Za zmínku určitě stojí koncerty na střeše Domu kultury Metropol čnebo odpočinkové zóny rozmístěné v centru Českých Budějovic. 

Organizátoři Budějovického Majálesu letos premiérově navázali spolupráci s německým festivalem Kontakt - Das Kulturfestival Bamberg v rámci Česko - německého kulturního jara 2017. Díky tomu se můžete těšit třeba na německého multiinstrumentalistu The Micronaut nebo na speciální žívé streamy přímo z místa dění německého festivalu.

Celý festival Budějovický Majáles bude zakončen velkolepým pátečním průvodem škol a Open Air na Sokolském ostrově. 
 

Napsal Yvetta Chmelová | Foto Jan Luxík

Budějovický Majáles 2017 začal.Budějovický Majáles 2017 začal.Budějovický Majáles 2017 začal.Budějovický Majáles 2017 začal.Budějovický Majáles 2017 začal.

O čem píše Drbna.cz

FOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířatFOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířat

FOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířat

Dnes, 10:29V Praze se v sobotu sešli milovníci a ochránci zvířat ze všech koutů České republiky. Uskutečnil se...

Ministerstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivněMinisterstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivně

Ministerstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivně

Dnes, 09:06Ministerstvo kultury (MK) v letech 2016 až 2018 rozdělovalo peníze na kulturní aktivity složitě,...

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaciČeská pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

neděle, 18. srpna 2019, 18:09Česká pošta potřebuje podle premiéra Andreje Babiše (ANO) restrukturalizaci, kterou by měli...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o