Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Budějovický Majáles začal. V pestrém programu nabízí tradici i novinky

pondělí, 22. května 2017, 13:54

Budějovický Majáles odstartoval. Nedělní zahajovací program v centru Budějc načal pětidenní maraton plná koncertů, divadel, besed, workshopů a mnohého dalšího. O zábavu opravdu nebude nouze, protože Budějovický Majáles v letošním roce nabídne až 180 bodů programu odehrávajících se na 40 různých místech Českých Budějovic.

O zábavu opravdu nebude nouze, protože letošní Budějovický Majáles nabízí až 180 bodů programu odehrávajících se na 40 různých místech jihočeské metropole. Jako každý rok se organizátoři vydali cestou nekonvekčnosti a originality, a tak se kromě tradičních částí programu jako jsou autokino, piknik, rodinné odpoledne či divadlo na scéně v letištním hangáru v Plané, můžete těšit i na mnohé novinky. Za zmínku určitě stojí koncerty na střeše Domu kultury Metropol čnebo odpočinkové zóny rozmístěné v centru Českých Budějovic. 

Organizátoři Budějovického Majálesu letos premiérově navázali spolupráci s německým festivalem Kontakt - Das Kulturfestival Bamberg v rámci Česko - německého kulturního jara 2017. Díky tomu se můžete těšit třeba na německého multiinstrumentalistu The Micronaut nebo na speciální žívé streamy přímo z místa dění německého festivalu.

Celý festival Budějovický Majáles bude zakončen velkolepým pátečním průvodem škol a Open Air na Sokolském ostrově. 
 

Napsal Yvetta Chmelová | Foto Jan Luxík

Budějovický Majáles 2017 začal.Budějovický Majáles 2017 začal.Budějovický Majáles 2017 začal.Budějovický Majáles 2017 začal.Budějovický Majáles 2017 začal.

O čem píše Drbna.cz

Podle studií je na internetu závislá polovina mladýchPodle studií je na internetu závislá polovina mladých

Podle studií je na internetu závislá polovina mladých

Dnes, 13:59Některé studie uvádějí, že na internetu je závislá až polovina teenagerů. Na sociálních sítích jsou...

ČSSD zrušila licenci většině místních organizací v OstravěČSSD zrušila licenci většině místních organizací v Ostravě

ČSSD zrušila licenci většině místních organizací v Ostravě

Dnes, 11:35Většina ostravských místních organizací přišla o licenci. Rozhodlo o tom dnes předsednictvo strany,...

TÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitěTÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitě

TÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitě

Dnes, 11:29Organizovaný zločin v České republice se za posledních 30 let posunul od krádeží aut, prostituce a...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o