Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Boschský den nabídne plno atrakcí a také Open Air Festival

středa, 24. května 2017, 13:28

Mandrage, Portless, Janek Ledecký a další vystoupí v sobotu 27. května na akci zvané Boschský den otevřených dveří & Open Air Festival. Jak už název napovídá - Bosch si připravil kulturní bonbónek, který potěší. A to i nejmenší návštěvníky - už ve 14 hodin vystoupí slovenští Fiha tralala.

První část akce začne už v 9 hodin v areálu Bosche v Českých Budějovicích dnem otevřených dveří pro zájemce o práci. Bohatý, hudebně zábavný program Open Air Festivalu startuje na náměstí Přemysla Otakara II. ve 14 hodin.

Pro příchozí je v centru Českých Budějovic připraven i bohatý doprovodný program. Těšit se můžete například na Pit Stop simulátor, což je upravená přední část repliky Formule 1 včetně kol. Soutěžit se bude v rychlosti výměny pneumatiky.

Dále zmiňme pohyblivý závodní simulátor, který přenese do světa strojů. Jde o sedačku, jež reaguje na klonění, klopení, brzdy, nerovnosti terénu. K dispozici budou závody Škoda Cup, DTM, FIA GT, WTTC. Závodních okruhů bude nespočet.

Závodit budete moci také s motokárami. Na místě vyroste nafukovací závodní dráha pro motokáry, šlapací motokáry a autíčka. Pokud máte rádi jiný druh sportu, radost vám možná udělá lezecká stěna, jež nabídne několik obtížností lezeckých cest,  které jsou barevně označeny. Zúčastnit se mohou jak děti, tak dospělí. Jednou z atrakcí bude i bungee trampolína, která zaujme dominantní konstrukcí a možností skočit až do výše 8 metrů. 

A dále? Nafukovací šapitó s vlastním bohatým hudebně zábavným programem – soutěže, kreativní dílny, klaun, skákací hrady a pro milovníky veteránů cenné historické automobily a motocykly. 

Open Air Festival

Hudební program na náměstí je pestrý. Ve 14 hodin začnou zmínění Fíha tralala. V 15:45 Budějčáci dostanou pořádnou dávku reggae, kdy na scénu vlítnou He Band. V 17:30 potěší Janek Ledecký, kterého v 19:15 vystřídají Portless a o závěrečnou tečku se postarají Mandrage.

Vstupné bude zdarma. Další informace naleznete na Robert Bosch České Budějovice.

Boschský den otevřených dveří & Open Air Festival.Boschský den otevřených dveří & Open Air Festival.Boschský den otevřených dveří & Open Air Festival.Boschský den otevřených dveří & Open Air Festival.V českobudějovickém areálu společnosti Robert Bosch se uskuteční Boschský den otevřených dveří.

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

sobota, 19. října 2019, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladněPRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

sobota, 19. října 2019, 11:06Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá....

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karetPodvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

sobota, 19. října 2019, 07:19Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o