Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Marta Kubišová definitivně ukončí kariéru v Českých Budějovicích

čtvrtek, 1. června 2017, 18:55

Marta Kubišová se na podzim tohoto roku rozhodla definitivně ukončit svou pěveckou kariéru. A poslední koncert naplánovala v místě, kde se narodila. V Českých Budějovicích. Vstupenky jsou již v prodeji a je o ně veliký zájem.

Marta Kubišové se loučí s kariérou turném Marta Naposledy, v rámci něhož objede sedm českých a čtyři slovenská města. Poslední zastávkou turné a absolutně posledním koncertem v její kariéře jsou České Budějovice. Zde zazpívá 1. listopadu, a to přesně na její 75. narozeniny, a v místě, kde se narodila. Více fenomenální už to být nemůže.

Marta se se šesti stovkami diváků, což je celková kapacita, rozloučí v kulturním domě Vltava. Na její koncert se chystají do řad diváků i vzácní hosté z celé České republiky. Vstupenky jsou již nyní v prodeji v síti TicketStream Marta Naposledy a je o ně opravdu zájem.

Agentura VDN promo, která koncert organizuje, vyhradila třicet VIP vstupenek do volného prodeje, které zaručují setkání s Martou Kubišovou. Vzhledem k tomu, že má Marta ten den narozeniny, jsou organizátoři připraveni přebírat dárky a blahopřání od návštěvníků.

Nenechte si ujít absolutně poslední koncert v kariéře zpěvačky, a zároveň vlastenky, která bojovala proti komunismu. Ve středu 1. listopadu od 19:00 hodin v Kulturním domě Vltava v Českých Budějovicích. A kdyby vám tento termín přece jen nevyhovoval, 27. října Marta vystoupí po letech v pražské Lucerně, kde se s kariérou rozloučí před Pražany. I u toho můžete být.

Tisková zpráva | Foto Facebook Marta Kubišová

Štítky koncert, Kubišová, naposled, listopad, zpěvačka

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísníPravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Dnes, 15:02Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě...

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdneVeterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Dnes, 14:19Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy...

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především mužeElektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Dnes, 11:42Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o