Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Marta Kubišová definitivně ukončí kariéru v Českých Budějovicích

čtvrtek, 1. června 2017, 18:55

Marta Kubišová se na podzim tohoto roku rozhodla definitivně ukončit svou pěveckou kariéru. A poslední koncert naplánovala v místě, kde se narodila. V Českých Budějovicích. Vstupenky jsou již v prodeji a je o ně veliký zájem.

Marta Kubišové se loučí s kariérou turném Marta Naposledy, v rámci něhož objede sedm českých a čtyři slovenská města. Poslední zastávkou turné a absolutně posledním koncertem v její kariéře jsou České Budějovice. Zde zazpívá 1. listopadu, a to přesně na její 75. narozeniny, a v místě, kde se narodila. Více fenomenální už to být nemůže.

Marta se se šesti stovkami diváků, což je celková kapacita, rozloučí v kulturním domě Vltava. Na její koncert se chystají do řad diváků i vzácní hosté z celé České republiky. Vstupenky jsou již nyní v prodeji v síti TicketStream Marta Naposledy a je o ně opravdu zájem.

Agentura VDN promo, která koncert organizuje, vyhradila třicet VIP vstupenek do volného prodeje, které zaručují setkání s Martou Kubišovou. Vzhledem k tomu, že má Marta ten den narozeniny, jsou organizátoři připraveni přebírat dárky a blahopřání od návštěvníků.

Nenechte si ujít absolutně poslední koncert v kariéře zpěvačky, a zároveň vlastenky, která bojovala proti komunismu. Ve středu 1. listopadu od 19:00 hodin v Kulturním domě Vltava v Českých Budějovicích. A kdyby vám tento termín přece jen nevyhovoval, 27. října Marta vystoupí po letech v pražské Lucerně, kde se s kariérou rozloučí před Pražany. I u toho můžete být.

Tisková zpráva | Foto Facebook Marta Kubišová

Štítky koncert, Kubišová, naposled, listopad, zpěvačka

O čem píše Drbna.cz

Po letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve FranciiPo letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve Francii

Po letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve Francii

Dnes, 14:04Díky intenzivní mezinárodní policejní spolupráci byl muž vypátrán a na základě evropského...

Havlová vysoudila čtyři miliony za nepravdivé tvrzení o milenciHavlová vysoudila čtyři miliony za nepravdivé tvrzení o milenci

Havlová vysoudila čtyři miliony za nepravdivé tvrzení o milenci

Dnes, 13:39Pražský vrchní soud dnes přiznal herečce Dagmar Havlové čtyři miliony korun odškodného od...

Dva policisté byli potrestáni za chybu v kauze únosu syna BabišovaDva policisté byli potrestáni za chybu v kauze únosu syna Babišova

Dva policisté byli potrestáni za chybu v kauze únosu syna Babišova

Dnes, 10:47Dva policisté byli kázeňsky potrestáni za chybu v kauze údajného únosu syna premiéra Andreje Babiše...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o