Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Budou hrát a zpívat pro borovanský Nazaret

pátek, 9. června 2017, 18:22

Podpoří Nazaret, chráněnou borovanskou dílnu, která poskytuje služby lidem s tělesným a zdravotním postižením. A hned dvakrát. Nejdříve, už zítra v sobotu 10. června, studenti konzervatoře. A na další benefici o týden později se chystá Lakomá Barka.

Benefiční koncert studentů konzervatoře, kteří svou hudební dráhu začínali v Základní umělecké škole Borovany, se uskuteční v sobotu 10. června od 19:00 hodin v Malovaném sále borovanského kláštera.

Mladí a nadaní muzikanti a zpěváci borovanskému publiku ukáží, jak od doby svých začátků pokročili. Zpěváci a instrumentalisté představí v pestrém programu skladby různých období - nebude chybět baroko, písňová tvorba, skladby A. Dvořáka včetně árie Měsíčku na nebi, skladby W. A. Mozarta, F. Strausse a třeba i duet z muzikálu Kiss me, Kate. Účinkují: Anna Pavlíková - zpěv, Andrea Kopsová - barokní příčná flétna, Ondřej Kolář - zpěv ,Petra Bohdalová - zpěv, Vít Kolář - lesní roh, Jiří Tröstl - zpěv, Věra Doleželová a Karel Ochozka - klavírní doprovod.
Vstupenky jsou v prodeji v infocentrech nebo na Konzert mladých konzervatoristů.

Sobotu 17. června bude patřit Vítání léta s Nazaretem. Den otevřených dveří této borovanské organizace se uskuteční od 13:00 do 17:00 hodin v zahradě borovanského kláštera. Zájemci budou mít možnost prohlédnout si dílny a pobavit se u pódia, kde bude probíhat doprovodný program. Těšit se můžete na vystoupení domácího tanečního a divadelního souboru Kukačky, vystoupení kapel KdoMělČas a Hrajeto, divadelní představení Divadélka Máma a Táta, své umělecké vlohy můžete vyzkoušet v tvořivých dílnách, připraveny budou retro hry a soutěže. Vstup je zdarma.

Odpoledne zakončí Benefiční koncert pro Nazaret, při němž od 18:00 hodin zahraje folková kapela Lakomá Barka. Vstupenky jsou v předprodeji v infocentrech nebo na Benefiční koncert pro Nazaret.

Výtěžek celé akce poputuje na nákup nového vozu pro Nazaret, který využijí jak klienti tamních sociálních služeb, tak někteří zaměstnanci chráněných dílen. Nákup vozu již podpořila Nadace Divoké husy.

Napsal Yvetta Chmelová | Foto Facebook Lakomá Barka

Štítky benefice, Nazaret, koncert, zpěv, hudba, Borovany

O čem píše Drbna.cz

Babišova francouzská restaurace zavřelaBabišova francouzská restaurace zavřela

Babišova francouzská restaurace zavřela

Dnes, 12:52Restaurace Paloma ve francouzském Mougins, která patří do svěřenského fondu premiéra Andreje Babiše...

Fotografka Drbny Denisa Albaniová bodovala v Czech Press Photo. Získala cenu ČTKFotografka Drbny Denisa Albaniová bodovala v Czech Press Photo. Získala cenu ČTK

Fotografka Drbny Denisa Albaniová bodovala v Czech Press Photo. Získala cenu ČTK

Dnes, 12:04Nevídaný úspěch slaví redaktorka a fotografka Drbny Denisa Albaniová. Ta zvítězila v kategorii Cena...

Soud potvrdil podmínku a peněžitý trest za hajlování na akci SPDSoud potvrdil podmínku a peněžitý trest za hajlování na akci SPD

Soud potvrdil podmínku a peněžitý trest za hajlování na akci SPD

Dnes, 10:58Odvolací soud dnes potvrdil Radku Mansfeldovi půlroční podmínku a peněžitý trest 30 tisíc korun za...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o