Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

SOUTĚŽ: Sucháč Fest v Kaplici nabídne Monkey Business či Děda Mládek Illegal Band

čtvrtek, 22. června 2017, 14:00

Monkey Business jsou headlinerem letošního Sucháč Festu, který se uskuteční poslední červnový den v kaplickém městském parku. Kromě zmíněných hvězd se fanoušci mohou těšit na kapely Děda Mládek Illegal Band, Tabasco, D.O.R.A. a Pekař.

„Loni jsme pořádali první ročník této akce, ale v malinkém a s místními kapelami před kulturním domem. Letos jsme Sucháč fest pojali ve větším. V městském parku postavíme pořádnou stage a na pódiu se vystřídá celkem šest kapel,“ říká vedoucí kaplického kulturního a informačního centra Stanislav Trs.

Podle jeho slov budou na místě i rozmanité atrakce. „Například rodeo býk, lidský stolní fotbal a jiné. Určitě nezapomínáme ani na naše nejmenší, takže děti se mohou těšit třeba na skákací hrady a podobné záležitosti pro dovádění.“

Moderátorem akce bude Milan Džuba. Vstupné v předprodeji je 200 korun, na místě bude 250 korun. Jeden z vás mohou na akci vyrazit zdarma! 

Soutěž o vstupenky na Sucháč Fest (30. června - 17:00)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou může jeden čtenář/čtenářka vyhrát dvě vstupenky na Sucháč Fest v Kaplici. K účasti stačí prostřednictvím formuláře do pondělí 26. června do 10. hodiny zodpovědět následující otázku a pak už jen čekat na slosování. 

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.   

Soutěž skončila!

Monkey Busineness spolupracovali s legendárním zpěvákem Glennem Hughesem. Správně byla odpověď B. Dvě vstupenky na Sucháč Fest vyhrála Jana Škorničková. Blahopřejeme!

Napsal Václav Votruba | Foto Matěj Třasák

Štítky Monkey Business, Sucháč Fest, Kaplice, kapela

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Dnes, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladněPRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Dnes, 11:06Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá....

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karetPodvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Dnes, 07:19Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o