Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

KULTURNÍ TIPY: Vladimir 518, The Rocket Dogz, Nezmaři a Ivan Hlas Trio

úterý, 1. srpna 2017, 12:45

Na své si tento týden přijdou milovníci rapu, ale i folku, country, punku, beatu a dalších žánrů. Před K2 zahraje Vladimir 518 + The Rocket Dogz, na radnici Nezmaři, u Slavie Ivan Hlas Trio a další kapely vystoupí na náměstí.

Úterý 1. srpna

České Budějovice

Barbecue: Dragon Fruit Loves! – Café Hostel – 17:00
Letní tematické grilovačky v Café Hostel, tentokrát dvojitá porce všeho: jídla i dýdžejek. Od 17 hodin to rozjedou Dragon Fruit Djs a následovat bude Barbecue Party.

Ozvěny Anifilmu 2017 – Hrůza, děs a obskurnosti – Wortnerův dům – Alšova jihočeská galerie – 18:00
Filmová projekce představí pásmo: Hrůza, děs a obskurnosti a další čerstvé novinky ze světa animace. Večerem tradičně provede David Kubec, vedoucí úseku prezentace a ochrany sbírek AJG.

Radniční léto: Kouzelná píšťalka a Labutí panna – radnice – nádvoří – 18:00
Téměř divadelní společnost vám zahraje dvě loutkové pohádky, Kouzelná píšťalka a Labutí panna.

Hudební večery na náměstí – Weekend – náměstí Přemysla Otakara II. – 19:00
Českobudějovická skupina Weekend vznikla v roce 1991. Velikým přínosem byl příchod a spolupráce s Michalem Tučným v letech 1993 až 1995. Kapela hraje country, blues, folk a rock. 

Dunkerk – Letní kino Háječek – 21:00
Očekávané válečné drama vizionáře Christophera Nolana vychází z událostí evakuace obklíčených francouzských, britských a belgických vojáků z pláží severofrancouzského Dunkerku na jaře 1940. Ve filmu se objeví herecké hvězdy Tom Hardy, Cillian Murphy či Kenneth Branagh.

Středa 2. srpna

České Budějovice

Helios Band – Galerie Na dvorku – 18:30
Helion Band má dlouholetou tradici. Byla jednou z prvních beatových kapel v Českých Budějovicích. Původní kapela HELIOS vznikla v roce 1965. Nyní hraje muziku od 60. let po současnost.

Středy před K2 – Vladimir 518 + The Rocket Dogz – před K2 – 19:00
Vladimír 518 či X-Kmen je legendární český rapper vystupující jak s uskupením Peneři strýčka Homeboye, tak samostatně, i s dalšími projekty. Tentokrát vystoupí po boku pražské kapely The Rocket Dogz, která hraje psychobilly-punk.

Radniční léto: Nezmaři – radnice – nádvoří – 20:00
Folková skupina Nezmaři byla založena počátkem roku 1978 čtyřmi „otci zakladateli“ Pavlem Zajícem, Zdeňkem Hejkrlíkem, Zdeňkem Svobodou a Lubošem Hrdličkou, původně jako scénická kapela Divadla dramatických textů. Dnes už není nikdo, kdo by Nezmary neznal, a vy si je můžete poslechnout naživo na radničním nádvoří!

Blackout D&B Resident Night – Velbloud Music Bar – 21:00
Blackout je rezidentní noc v klubu Velbloud s tradicí od roku 2003, kde si každou první středu v měsíci můžete vychutnat zkušené místní DJs i nové talenty.

Pěkně blbě – Letní kino Háječek – 21:45
O tom, že skutečná láska dokáže překonat všechny překážky, vypráví chytrá komedie z produkce Judda Apatowa (40 let panic, Zbouchnutá). Skutečný příběh amerického komika, který ve filmu hraje sám sebe, se na festivalu Sundance stal diváckým hitem.

Český Krumlov

Příhody lišky Bystroušky – Otáčivé hlediště – 21:00
Tato geniální opera je jásavým i teskným podobenstvím života v jeho nekonečné mnohotvářnosti. Lidské i zvířecí osudy se prolínají v úsměvných, lyrických či tragikomických hudebních obrazech, zasazených do přírodní scenérie pod koruny staletých stromů. Janáčkovo smíření s věčným koloběhem života přeneslo poprvé před Otáčivé hlediště režisérské duo SKUTR v hudebním nastudování Maria De Rose.

Čtvrtek 3. srpna

České Budějovice

Central Park Slavie 2017 – Ivan Hlas Trio – Slavie – letní open-air scéna – 18:00
Ivan Hlas Trio vystupuje ve složení Ivan Hlas (kytara, zpěv), Jaroslav „Olin“ Nejezchleba (violoncello) a Norbi Kovács (kytara, zpěv).

Hudební večery na náměstí – Quiet – náměstí Přemysla Otakara II. – 19:00
Pět muzikantů z Českých Budějovic, kteří spolu hrají od roku 2012. Otírají se o styly jako pop, rock, alternative music, hip hop, folk, završené slovenskými texty. Kapela za svoji existenci vydala mnoho EP.

Špunti na vodě – Letní kino Háječek – 21:00
Tito muži mají skvělý plán, ale jako každý plán má i ten jejich své trhliny. Proto se ocitnou v kánoích sice bez žen, ale zato se svými dětmi. O zábavu je postaráno!

Český Krumlov

Příhody lišky Bystroušky – Otáčivé hlediště – 21:00
Tato geniální opera je jásavým i teskným podobenstvím života v jeho nekonečné mnohotvářnosti. Lidské i zvířecí osudy se prolínají v úsměvných, lyrických či tragikomických hudebních obrazech, zasazených do přírodní scenérie pod koruny staletých stromů. Janáčkovo smíření s věčným koloběhem života přeneslo poprvé před Otáčivé hlediště režisérské duo SKUTR v hudebním nastudování Maria De Rose.

Napsal(a) Klára Havlínová | Foto Facebook Vladimir 518

Štítky kulturní tipy, Vladimir 518, K2, hudba, divadlo, kino, letní kino,

O čem píše Drbna.cz

O2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budkyO2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budky

O2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budky

Dnes, 11:31Největší tuzemská telekomunikační firma O2 požaduje od státu 106 milionů korun za poskytování...

Móda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobekMóda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobek

Móda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobek

Dnes, 11:02Módní oblečení značky Orsay uhrazené platební kartou Mastercard nebo Maestro je od 22. srpna až do...

ODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšitODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšit

ODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšit

Dnes, 10:27V ČR stále moc nefunguje podpora rozvoje nadaných dětí. Legislativa s podporou jejich vzdělávání...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o