Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Radiofest míří do Budějc. Vystoupí No Name, Mandrage nebo Lenny

středa, 23. srpna 2017, 16:25

Prázdniny letos již tradičně uzavře v neděli 3. září rodinný festival Hitrádia Faktor Radiofest České Budějovice. Hudební symbol babího léta přiláká na českobudějovické výstaviště největší hvězdy české hudební scény v čele s kapelou No Name a Mandrage.

Festival jako vždy nabídne doprovodný program pro malé i velké, podávat se bude i speciální festivalové menu, především ale budou znít skvělé hity. Hitrádio Faktor na svůj Radiofest totiž pravidelně zve nejoblíbenější kapely a interprety svých posluchačů. Hosté se tak mohou těšit na úspěšné hvězdy české hudební scény, jakými jsou No Name, Mandrage, Slza, Lenny, Jelen nebo Janek Ledecký. Akci bude moderovat nová ranní dvojka rádia Milan Džuba a Nikola Šedinová. O pohodlí a zábavu návštěvníků se bude starat vyhlášený rádiový promotým a nebude chybět ani lanový park a další dětské atrakce.

Během posledních let se Radiofesty v jižních Čechách staly jednou z hlavních společenských událostí roku. O předchozí ročníky byl enormní zájem a lístky rychle mizí i tentokrát. Veškeré podrobnosti o programu a online nákup vstupenek najdete na stránkách festivalu nebo ve vysílání Hitrádia Faktor.

Napsal(a) Ell Plate s využitím TZ

Štítky Radiofest, Hitradio Faktor, hity, festival

Radiofest míří do Budějc. Vystoupí No Name, Mandgrage nebo LennyRadiofest míří do Budějc. Vystoupí No Name, Mandgrage nebo LennyRadiofest míří do Budějc. Vystoupí No Name, Mandgrage nebo LennyRadiofest míří do Budějc. Vystoupí No Name, Mandgrage nebo LennyRadiofest míří do Budějc. Vystoupí No Name, Mandgrage nebo Lenny

O čem píše Drbna.cz

Podle studií je na internetu závislá polovina mladýchPodle studií je na internetu závislá polovina mladých

Podle studií je na internetu závislá polovina mladých

Dnes, 13:59Některé studie uvádějí, že na internetu je závislá až polovina teenagerů. Na sociálních sítích jsou...

ČSSD zrušila licenci většině místních organizací v OstravěČSSD zrušila licenci většině místních organizací v Ostravě

ČSSD zrušila licenci většině místních organizací v Ostravě

Dnes, 11:35Většina ostravských místních organizací přišla o licenci. Rozhodlo o tom dnes předsednictvo strany,...

TÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitěTÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitě

TÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitě

Dnes, 11:29Organizovaný zločin v České republice se za posledních 30 let posunul od krádeží aut, prostituce a...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o