Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

ÚAMK Roadshow a Den otevřených dveří nejen pro motoristy

pátek, 1. září 2017, 12:51

Bezpečnost silničního provozu a představení nových vozů několika značek bude hlavním programem akce, kterou společně s ÚAMK Profiautoškolou pořádá Automotoklub České Budějovice v sobotu 2. září od 10 do 16 hodin.

V areálu ÚAMK v ulici Karolíny Světlé si návštěvníci budou moci vyzkoušet otočný simulátor, který napodobuje havárii vozu s přetočením přes střechu auta. Na své si přijdou ale i děti. Pro ně bude představena biketrialová akademie s ukázkou na postavených překážkách, řada soutěží o drobné dárky a dětské dopravní hřiště.

Při této příležitosti bude také představena v České republice ojedinělá mobilní Škola bezpečné jízdy, s padesátimetrovou kluznou plochou a školicím střediskem, umístěném v nákladním přívěsu ze švýcarského autoklubu,“ doplňuje Jan Bláha

Své umění předvedou i hasiči a záchranáři, kteří budou vyprošťovat osoby z vozidla při simulované havárii a zdolávat požár vozidla. Následně nabídnou prohlídku techniky.

Den otevřených dveří doplní výstava závodních rallye vozidel nebo přehlídka historických aut, ve kterých se budou moci svézt děti. Dospělí návštěvníci si vyzkouší vystavené automobily.

Napsal(a) Ell Plate s využitím TZ

Štítky ÚAMK, roadshow, autoklub, Škola bezpečné jízdy

Den otevřených dveří doplní výstava závodních rallye vozidel nebo přehlídka historických autDen otevřených dveří doplní výstava závodních rallye vozidel nebo přehlídka historických autBezpečnost silničního provozu a představení nových vozů několika značek bude hlavním programem akce, kterou společně s ÚAMK Profiautoškolou pořádá Automotoklub České Budějovice v sobotu 2. září od 10 do 16 hodin.Návštěvníci budou moci vyzkoušet otočný simulátor, který napodobuje havárii vozu s přetočením přes střechu auta.Své umění předvedou i hasiči a záchranáři, kteří budou vyprošťovat osoby z vozidla při simulované havárii a zdolávat požár vozidla.

O čem píše Drbna.cz

FOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířatFOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířat

FOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířat

Dnes, 10:29V Praze se v sobotu sešli milovníci a ochránci zvířat ze všech koutů České republiky. Uskutečnil se...

Ministerstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivněMinisterstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivně

Ministerstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivně

Dnes, 09:06Ministerstvo kultury (MK) v letech 2016 až 2018 rozdělovalo peníze na kulturní aktivity složitě,...

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaciČeská pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

neděle, 18. srpna 2019, 18:09Česká pošta potřebuje podle premiéra Andreje Babiše (ANO) restrukturalizaci, kterou by měli...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o