Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Teplárna chystá na sobotu další Den otevřených dveří

neděle, 10. září 2017, 19:39

Už v sobotu se znovu otevřou brány Teplárny České Budějovice pro širokou veřejnost. Na 16. září je připraven další Den otevřených dveří. Kromě skupinových prohlídek výrobních prostor teplárny čeká na návštěvníky i bohatý doprovodný program.

Do areálu se první zájemci dostanou už v 9 hodin ráno. Přijet mohou speciálním parním vlakem, který bude zdarma vypravován z budějckého hlavního nádraží, autem na parkoviště v areálu teplárny nebo pěšky či městskou hromadnou dopravou. 

Akcí bude už od dopoledne provázet moderátor Kamil Dráb, jehož dopoledne plné rocku zahájí celý doprovodný program. Chybět v něm nebudou ukázky bojových umění i hudební vystoupení kapel Rokeři a Trio Traktůrek. Děti se mohou těšit na výtvarný ateliér, lanovou dráhu, skákací hrad, balónky, soutěže o zajímavé odměny a další věci. 

První prohlídka výrobních prostor proběhne v 9:30, poslední je naplánována na 16:30. Svou účast na nich je možné rezervovat již teď, konkrétně na webových stránkách teplárny. Možnost zajistit si své místo však bude i přímo v areálu během Dne otevřených dveří.

O čem píše Drbna.cz

Dětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkámDětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkám

Dětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkám

Dnes, 15:42Zatímco děti mívají z malování fixy čirou radost, rodiče často děsí, z jakých povrchů bude potřeba...

VIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a HercegoviněVIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a Hercegovině

VIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a Hercegovině

Dnes, 14:14Policejní potápěči devátým rokem pomáhají při obnově Bosny a Hercegoviny. Díky jejich vysoké...

FOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská PravdaFOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská Pravda

FOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská Pravda

Dnes, 13:52Sovětské tanky v ulicích Českých Budějovic, vojáci Německé demokratické republiky a strach na...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o