Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

KULTURNÍ TIPY: Zahrají kapely z Evropy, z USA i z Budějc

čtvrtek, 14. září 2017, 15:39

Na konci týdne si můžete vybírat z interpretů Eminence, Darkfall, Marked As An Enemy, Cooh, Lord Bishop Rocks, Audiowolf, Black Velvet Suicide, Gus Ring nebo She Owl.

Pátek 15. září

České Budějovice

SouthFest – Klub Slavie – 19:00
První ročník SouthFestu ve Slavii. SouthFest tým si pro vás připravil první velkou klubovou akci s dvanácti DJs. Čeká vás taneční párty a laser show.

Zeurítia & Libor Šmoldas – Jihočeská vědecká knihovna – pobočka Lidická – 19:00
Hudební podvečer s jazzovou zpěvačkou Zeurítiou a kytaristou Liborem Šmoldasem.

Eminence, Darkfall, Marked As An Enemy – mcFabrika – 20:00
Po třech letech se vrací do Budějc famózní brazilská parta Eminence. Předskakovat bude místní metalcorová kapela Marked As An Enemy a rakouský thrash death metal Darkfall.

4th Anniversary / Cooh – Komiks klub – 20:00
Čtvrté narozeniny klubu Komiks v rytmu zlomených beatů s bulharským Coohem.

In Love with Friday – DJ Marek Anděl – Broukárna – 21:00
Páteční disko ve jménu romantických rytmů.

House Of Madness, Roberto Chochola, Flash&Cobra, Melvin Coxx – K2 – 21:00
Nový školní rok zahájí opět nadupaný mejdan House Of Madness, který tento měsíc bude hostit DJs: Roberto Chochola, Flash & Cobra a Melvin Coxx!

Sobota 16. září

České Budějovice

Budějovický western – Sokolský ostrov – 10:00
Sobota plná country hudby, indiánů, tanečníků, kovbojů a jejich koní.

Lord Bishop Rocks, Audiowolf, Black Velvet Suicide – mcFabrika – 20:00 
Lord Bishop Rocks (USA)– hardrock, funk, blues, jazz, reggae and punk, Audiowolf (DE) – rock, progressive, stoner, grunge, Black Velvet Suicide – heavyrock, crossover.

Koncert skupiny KolobandKolibar U Sida – 21:00
Koloband vznikl v roce 2002 jako tříčlenná formace – Jarda Eliška (basa), Koloman Peter (bicí), Dan Kolář (kytara a zpěv). Dnes hraje v sestavě Dan Kolář, Koloman Peter, Dan Sojka, Jan Daněk a Tomáš Vala.

Pondělí 18. září

České Budějovice

Fíha tralala – Rok – Metropol – Divadelní sál – 17:00
Nová písničková divadelní šou pro nejmenší diváky. V hodinovém programu vás oblíbený skřítek Fíha a jeho pohádkoví kamarádi provedou všemi ročními obdobími. Hrají a zpívají: Martina Fíha Jelenová, Kristína Mackovčáková, Romana Orlická, Zuzana Mészárosová, Andrea Gabrišová, al. Ema Papšová.

Salesiánský benefiční koncert Pavla Šporcla – Pocta Paganinimu – Kostel sv. Vojtěcha – 19:00
Benefiční koncert ve prospěch veřejné sbírky Salesiánského střediska mládeže. Netradiční benefiční koncert místního rodáka houslového virtuose Pavla Šporcla.

Gus Ring a She Owl – Studentský klub Kampa – 20:00
Gus Ring ze Švédska začínal hrát na trumpetu v orchestru a přes zpívání v hardcorové kapele nakonec našel lásku v křehké, upřímné a melancholické hudbě. She Owl je duo, které v roce 2013 vytvořili Jolanda Moletta a Demian Endian, kteří se narodili v Itálii a v současné době žijí jako nomádi občas v San Franciscu, Los Angeles, Paříži nebo třeba v Lipsku.

LiStOVáNí / Zvíře – Studiová scéna Na Půdě – 21:00
Jsou knihy, které pohladí, zatímco jiné jdou čtenáři proti srsti – přesto se od nich ale nemůže odtrhnout. Jednou z nich je další příběh zkušené dětské psychoterapeutky, tentokrát o teenagerovi Kevinovi, který se na začátku příběhu utíká před lidmi do pomyslné klece stolů a židlí.

Napsal(a) Klára Havlínová | Foto Facebook Eminence band

Štítky kultura, tipy, hudba, koncert

O čem píše Drbna.cz

Nejhorší byla Bangladéš. Chtěl bych žít půl roku na Sibiři, říká Tomáš Vaňourek z projektu Zikmund100Nejhorší byla Bangladéš. Chtěl bych žít půl roku na Sibiři, říká Tomáš Vaňourek z projektu Zikmund100

Nejhorší byla Bangladéš. Chtěl bych žít půl roku na Sibiři, říká Tomáš Vaňourek z projektu Zikmund100

neděle, 15. září 2019, 20:21Cestovat po světe je snem mnoha lidí. Tomáš Vaňourek a Lukáš Socha si tento sen splnili. Díky...

Ropný trh je po útoku v nebezpečné situaci, čeká se zdražení ropyRopný trh je po útoku v nebezpečné situaci, čeká se zdražení ropy

Ropný trh je po útoku v nebezpečné situaci, čeká se zdražení ropy

neděle, 15. září 2019, 13:09Útok na ropná zařízení společnosti Saudi Aramco na východě Saúdské Arábie uvrhl světový ropný trh...

V Česku loni přibylo leteckých incidentů, ústav řešil 91 nehodV Česku loni přibylo leteckých incidentů, ústav řešil 91 nehod

V Česku loni přibylo leteckých incidentů, ústav řešil 91 nehod

neděle, 15. září 2019, 07:51Leteckých incidentů v Česku přibývá, loni bylo nahlášeno 91 nehod, což je meziročně o 19 více. O...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o