Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

SOUTĚŽ: Pražský komorní balet v Třeboni představí tvorbu tří choreografů různých generací

úterý, 3. října 2017, 15:32

Tři choreografy různých generací představí tanečníci Pražského komorního baletu v Divadle J. K. Tyla v Třeboni. Komponovaný večer 3 české kvartety se uskuteční v pátek 6. října od 19:00 hodin. V soutěži s Budějckou Drbnou mohou někteří získat vstupenky zdarma.

Choreografové Mário Radačovský, Hana Polanská Turečková a Pavel Šmok tvoří na hudbu význačných českých skladatelů, například Antonína Dvořáka, Bedřicha Smetany a Vladimíra Sommera. A jejich tvorbu představí vynikající tanečníci Pražského komorního baletu. Největšího českého nezávislého profesionálního tanečního souboru, jehož zakladatelem je legendární choreograf Pavel Šmok.

Vstupenky na baletní představení 3 české kvartety, které bude k vidění v Divadle J. K. Tyla v Třeboni v pátek 6. října lze zakoupit v předprodeji v turistickém a informačním centru na náměstí, on-line na itrebon.cz nebo v divadle před představením. Děti, studenti a osoby s průkazem ZTP mají padesátiprocentní slevu. A díky soutěži s Budějckou Drbnou lze jít na představení zdarma.

Soutěž o vstupenky na baletní představení 3 české kvartety (6. října - 19:00)

Tři čtenáři Budějcké Drbny mohou vyhrát po dvou vstupenkách na baletní představení 3 české kvartety. Stačí pouze prostřednictvím formuláře do čtvrtka 5. října do 9:00 hodin zodpovědět následující soutěžní otázku a čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

Soutěž skončila

Pražský komorní balet založil Pavel Šmok. Správně byla odpověď C.

Po dvou vstupenkách na baletní představení 3 české kvartety vyhráli: Karel Haider, Marie Placatková a Soňa Beranová. Gratulujeme!

Napsal Yvetta Chmelová | Foto Martin Macoun

Štítky balet, předstvení, tanečník, choreograf, Třeboň

O čem píše Drbna.cz

Modřanský Biograf promítne film Dospělým ze dne na denModřanský Biograf promítne film Dospělým ze dne na den

Modřanský Biograf promítne film Dospělým ze dne na den

pondělí, 16. září 2019, 14:30Pražský Modřanský Biograf se 18. září v 18:30 stane další zastávkou turné celovečerního dokumentu...

Nová směrnice zavádí od 14. září povinnost nutnost vyššího stupně ochrany při platbách kartouNová směrnice zavádí od 14. září povinnost nutnost vyššího stupně ochrany při platbách kartou

Nová směrnice zavádí od 14. září povinnost nutnost vyššího stupně ochrany při platbách kartou

pondělí, 16. září 2019, 11:57PSD2 je opatření, které napomáhá držitelům karet ještě k větší bezpečnosti při platbách kartou...

Na příští Rock for People se do Česka vrátí Green DayNa příští Rock for People se do Česka vrátí Green Day

Na příští Rock for People se do Česka vrátí Green Day

pondělí, 16. září 2019, 11:33Na festivalu Rock for People příští rok vystoupí americká punk rocková legenda Green Day. Do Hradce...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o