Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Dýně mohou být nejen chutné, ale i strašidelně krásné. Přesvědčte se u Ferenčíka

úterý, 10. října 2017, 14:48

Dýňové slavnosti v Zahradnickém centru Ferenčík se již staly milou tradicí. Na dýně pro pochutnání i na pokoukání se můžete těšit opět, a to už o tomto víkendu 14. a 15. října. Program je připraven na oba dny, vždy mezi 10. a 17. hodinou. A to za přízně i nepřízně počasí.

Dýně, dýně, a zase dýně. Těm bude patřit víkend 14. a 15. října v Zahradnickém centru Ferenčík. Klasický halloween tam ale nehledejte. Ferenčík má pro vás Dýňové slavnosti s co největším využitím dýní. Připraveny budou dýňové pochoutky sladkých i slaných chutí.

Po celý den si můžete vydlabat dýňové strašidlo. O zpestření a zábavu se postará klaun Hugo. Pro děti bude připravena hallowenská soutěž a drobotina si určitě s chutí zařádí ve skákacím hradu.

V kavárně Zahradnického centra Ferenčík můžete ochutnat spoustu dobrot, a to nejen těch dýňových. Nakonec se děti mohou vyfotit ve fotokoutku. 

Hlavní program je naplánován mezi 10. a 17. hodinou a bude probíhat za každého počasí. V Zahradnickém centru Ferenčík na vás bude čekat skvělá atmosféra a dlabání dýní po celou otevírací dobu.  

O čem píše Drbna.cz

STUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procentSTUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procent

STUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procent

Dnes, 11:51Podíl neobydlených bytů na celkovém bytovém fondu v Praze jsou nižší jednotky procent. Vyplývá to...

Zeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsalZeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsal

Zeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsal

Dnes, 09:47Bývalý prezident Václav Klaus, válečný veterán Emil Boček, srbský filmový režisér Emir Kusturica...

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

sobota, 19. října 2019, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o