Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

FOTO: Dámskou jízdu zpestřila módní přehlídka a publikum pobavila nová česká komedie

čtvrtek, 25. ledna 2018, 18:57

Skvělá nálada panovala v sále číslo jedna budějckého multikina CineStar ve Čtyřech Dvorech, kde se odehrávala jedna z dalších Dámských jízd. Večer publiku zpestřila módní přehlídka retro šatů a pak návštěvníky pobavila komedie Zoufalé manželky dělají zoufalé věci.

Kinosál byl téměř plný výborně naladěných a usměvavých žen různého věku, radujících se otevřeně z odpočinkového večera. Ale publikum nebylo ryze dámské, na tradiční akci dorazilo i několik mužů, Příjemnou atmosféru navodil hned po příchodu sekt, který si návštěvníci Dámské jízdy vychutnávaly u zajímavé a svižné módní přehlídky v podání modelek a modelů Vintage Art. „Původní modely sbírám a snažím se je napodobit," prozradila divačkám autorka šatů Petra Pečlová.

Nová kolekce retro šatů lahodila oku nejedné divačky. Také všichni protagonisté přehlídky sklidili zasloužený potlesk. Ten sotva dozněl a už přišlo na řadu losování atrakvní tomboly. V té udělaly velkou radost čtyřem výhercům poukázka na kadeřnické služby za tisíc korun, poukaz na jazykový kourz v hodnotě tři tisíce korun a dvě knížky od Haliny Pawlowské Zoufalé manželky dělají zoufalé věci.

A právě podle scénáře zmiňované spisovatelky natočil Filip Renč komedii se stejnojmenným názvem. Zoufalé manželky pak bavily návštěvníky Dámské jízdy. Ještě před tím, než sál potemně a rozzářilo se plátno, moderátorka večera Adéla Jirkalová pozvala hlavně zástupkyně něžného pohlaví na únorovou Dámskou jízdu se závěrečným dílem úspěšné erotické trilogie, filmem Padesát odstínů svobody.

„Dámy, pospěšte si se zajištěním vstupenky na jízdu s předpremiérou filmu Padesát odstínů svobody. Je o ně obrovský zájem, protože se bude opravdu na co dívat, a to nejen při filmu," zve na další Dámskou jízdu generální manažerka českobudějovického multikina CineStar Čtyři Dvory Jana Soulková.

Dámská jízda v CineStaru – leden 2018

Dámská jízda v CineStaru – leden 2018

čtvrtek, 25. ledna 2018, 00:55

Skvělá nálada panovala v sále číslo jedna budějckého multikina CineStar ve Čtyřech Dvorech, kde se odehrávala jedna z dalších Dámských jízd.Skvělá nálada panovala v sále číslo jedna budějckého multikina CineStar ve Čtyřech Dvorech, kde se odehrávala jedna z dalších Dámských jízd.Skvělá nálada panovala v sále číslo jedna budějckého multikina CineStar ve Čtyřech Dvorech, kde se odehrávala jedna z dalších Dámských jízd.Skvělá nálada panovala v sále číslo jedna budějckého multikina CineStar ve Čtyřech Dvorech, kde se odehrávala jedna z dalších Dámských jízd.

O čem píše Drbna.cz

Praha vypoví memorandum s provozovatelem elektrokoloběžekPraha vypoví memorandum s provozovatelem elektrokoloběžek

Praha vypoví memorandum s provozovatelem elektrokoloběžek

Dnes, 14:47Hlavní město vypoví memorandum z loňského září se společností Lime, která v metropoli provozuje...

ANKETA: Kde vám chybí platba kartou? Problém můžete mít v samoobsluze i u kurýraANKETA: Kde vám chybí platba kartou? Problém můžete mít v samoobsluze i u kurýra

ANKETA: Kde vám chybí platba kartou? Problém můžete mít v samoobsluze i u kurýra

Dnes, 14:30Určitě to zná každý z vás. Chcete zaplatit za drobný nákup platební kartou a prodejce vám sdělí, že...

Stát zaplatil pokutu za pochybení Hradu, škodu nevymáháStát zaplatil pokutu za pochybení Hradu, škodu nevymáhá

Stát zaplatil pokutu za pochybení Hradu, škodu nevymáhá

Dnes, 13:23Ministerstvo financí zaplatilo víc než 70 tisíc korun jako pokutu za nezákonný postup prezidentské...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o