Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Vodňanské rybářské dny odstartují již zanedlouho svůj čtyřdenní maraton

pondělí, 20. května 2019, 10:29

Je to už 29 let, kdy začalo město Vodňany společně s fakultou Jihočeské univerzity a rybářskou školou upozorňovat na to, že Vodňany jsou městem rybářské tradice, a tuto skutečnost se rozhodli tehdejší organizátoři pozvednout na pozici slavnosti.

Slavnosti se od té doby konají každý rok, a to vždy v květnu. Na rozdíl od let předešlých se nyní zaměřují zejména na návštěvníky z řad laické veřejnosti, pro které je určeno hlavní gró rybářských dní, a to je páteční a sobotní program na náměstí a na Sportovním areálu Blanice.

„Dva dny, dvě stage,“ hlásá upoutávka ve snaze nalákat zejména hudební nadšence na množství kapel, které v rámci programu vystoupí. Návštěvníci tak mohou vychutnat například vystoupení kapel BSP, Brutus, UDG, Žlutej pes, Zakázaný ovoce, Menhir a mnohých dalších, a to zcela zdarma.

Na to vše se mohou těšit ti, kteří vydrží ve Vodňanech až do večera. Do té doby mají možnost navštívit bohatý celodenní program po celém městě – samozřejmě o rybách především budou dny otevřených dveří na rybářské škole a na fakultě a pokusnictví. Děti dostanou možnost se vyřádit v sobotu odpoledne na Sportovním areálu Blanice při programu připraveném speciálně pro ně. O pár metrů dále bude probíhat již osvědčená aktivní výstava iQ Parku Liberec s názvem Hry a klamy, na které se zabaví i dospělí.

Všechny akce a podrobnosti k nim lze nalézt na plakátech a na webové stránce. Poslední květnový víkend se ve Vodňanech určitě nudit nebudete.

Vodňanské rybářské dny odstartují již zanedlouho svůj čtyřdenní maratonVodňanské rybářské dny odstartují již zanedlouho svůj čtyřdenní maratonVodňanské rybářské dny odstartují již zanedlouho svůj čtyřdenní maratonVodňanské rybářské dny odstartují již zanedlouho svůj čtyřdenní maratonVodňanské rybářské dny odstartují již zanedlouho svůj čtyřdenní maraton

O čem píše Drbna.cz

Praha vypoví memorandum s provozovatelem elektrokoloběžekPraha vypoví memorandum s provozovatelem elektrokoloběžek

Praha vypoví memorandum s provozovatelem elektrokoloběžek

Dnes, 14:47Hlavní město vypoví memorandum z loňského září se společností Lime, která v metropoli provozuje...

ANKETA: Kde vám chybí platba kartou? Problém můžete mít v samoobsluze i u kurýraANKETA: Kde vám chybí platba kartou? Problém můžete mít v samoobsluze i u kurýra

ANKETA: Kde vám chybí platba kartou? Problém můžete mít v samoobsluze i u kurýra

Dnes, 14:30Určitě to zná každý z vás. Chcete zaplatit za drobný nákup platební kartou a prodejce vám sdělí, že...

Stát zaplatil pokutu za pochybení Hradu, škodu nevymáháStát zaplatil pokutu za pochybení Hradu, škodu nevymáhá

Stát zaplatil pokutu za pochybení Hradu, škodu nevymáhá

Dnes, 13:23Ministerstvo financí zaplatilo víc než 70 tisíc korun jako pokutu za nezákonný postup prezidentské...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o