Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

FOTO: Burácejícím traktorům fandily v Dráchově stovky lidí

neděle, 18. srpna 2019, 19:33

Traktoriády jsou oblíbené, o čemž svědčí vysoké návštěvnosti těchto akcí. Sobotní odpoledne v Dráchově na Táborsku nebylo jiné. Plná louka zaparkovaných aut ze všech možných regionů, stovky diváků, celá řada natěšených traktoristů. . . Dráchovská traktoriáda opět zaválela!

Ono se vlastně není ani čemu divit, protože je to fajnová podívaná pro celé rodiny. Rodičům se tají dech při náročných disciplínách a děti se blaženě culí, když se mohou posadit za volant těžkých strojů. A když už mrňouse traktory omrzí, je možné se jít vyskákat do nafukovacího hradu nebo si dát nějakou dobrotu.

Snad jen škoda, že trasa závodu v Dráchově vede pod silnicí, kde je omezený výhled. Radost z toho určitě nemají ani samotní řidiči, kteří obcí projíždějí, protože lidé přihlížející soutěži ze  silnice neradi opouštějí své místo. Každopádně je faktem, že když už si člověk fajn flek ukořistí, naskytneme se mu parádní pohled na traktory, které se perou s nemilosrdným povrchem. A že některé stroje byly na pokraji svých sil. . .

Počasí přálo, nálada byla příjemná, další ročník traktoriády v Dráchově se prostě povedl.

Burácejícím traktorům fandily v Dráchově stovky lidíBurácejícím traktorům fandily v Dráchově stovky lidíBurácejícím traktorům fandily v Dráchově stovky lidíBurácejícím traktorům fandily v Dráchově stovky lidíBurácejícím traktorům fandily v Dráchově stovky lidí

O čem píše Drbna.cz

Začínají Dny českého piva. Po celé republice můžete ochutnat svatováclavské speciályZačínají Dny českého piva. Po celé republice můžete ochutnat svatováclavské speciály

Začínají Dny českého piva. Po celé republice můžete ochutnat svatováclavské speciály

Dnes, 10:57Povstaňte, jdeme na pivo! Tak zní heslo už sedmého ročníku Dnů českého piva. Slavnosti oblíbeného...

Některé budovy v centru Prahy přes noc pokryly graffitiNěkteré budovy v centru Prahy přes noc pokryly graffiti

Některé budovy v centru Prahy přes noc pokryly graffiti

Dnes, 09:53Některé budovy v centru Prahy, například Tančící dům, Obchodní dům Kotva a Dům módy na Václavském...

Zadlužená britská cestovní kancelář Thomas Cook zkrachovalaZadlužená britská cestovní kancelář Thomas Cook zkrachovala

Zadlužená britská cestovní kancelář Thomas Cook zkrachovala

Dnes, 09:15Jedna z největších cestovních kanceláří na světě, britská firma Thomas Cook kvůli finančním potížím...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o