Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

5. ročník akce Pomáháme fotbalem opět na Hluboké

pátek, 3. června 2011, 11:30

V sobotu 11. června se pod zámkem v Hluboké nad Vltavou uskuteční již pátý ročník akce Pomáháme fotbalem. Jako každý rok, ani letos nebudou chybět osobnosti ze světa filmu, hudby nebo sportu. Podle hlavního organizátora Jana Mádla, předsedy občanského sdružení Pomáháme sportem, by se ve fotbalovém areálu měli objevit a také nastoupit v utkání Mádl team proti Realu Top Praha známé osobnosti.

Účast potvrdili např. Jirka Mádl, Vojta Kotek, Richard Genzer, Tomáš Sivok, Jirka Kladrubský, Erich Brabec, Karol Kisel, Martin Latka, Jiří Novotný, Filip Novák, Jakub Kovář, Milan Gulaš, Robert Záruba, Jaromír Bosák, Jan Révaj, Ondra Brzobohatý, Pavel Novotný, David Suchařípa. A možná také dorazí Milan Baroš a bratři Michálkové. Slavnostního výkopu a autogramiády se zúčastní česká miss Jitka Nováčková spolu s trojnásobným vítězem Stanley cupu Jaroslavem Pouzarem.

Pro návštěvníky je připravena soutěž o nový mobilní telefon, pivo za 10 korun a pro prvních 300 příchozích Big Mac zdarma.

Patronem charitativní akce, z které putují finanční prostředky na dětstké oddělení onkohematologie českobudějovické nemocnice, je herec Jiří Mádl. Proto neváhejte a přijďte se pobavit a zároveň podpořit dobrou věc v sobotu 11. června od 14:00 do fotbalového areálu v Hluboké nad Vltavou.

Fotogalerii naleznete ZDE!!
(na jednotlivé fotky se dostanete po prokliku na jednotlivé letáky)

Zdroj: www.exhibice.cz

 

exhibice3exhibice4exhibice

Kam dál?

Na try-out přichází Dustin Wood!Na try-out přichází Dustin Wood!

Na try-out přichází Dustin Wood!

pátek, 3. června 2011, 10:53Je potvrzeno to, o čem sportovní manažer českobudějovického HC MOUNTFIELD mluvil už na začátku...

Budou Budějce hlavním městem kreativního průmyslu?Budou Budějce hlavním městem kreativního průmyslu?

Budou Budějce hlavním městem kreativního průmyslu?

pátek, 3. června 2011, 09:54Ve středu 1. června se v DK Slávie konalo veřejné setkání, které pořádali koordinátoři projektu...

Lodě jsou na vodě!!!Lodě jsou na vodě!!!

Lodě jsou na vodě!!!

středa, 1. června 2011, 16:31Jak už jsme vás informovali, 11.června 2011 bude zahájena lodní doprava na trase České Budějovice –...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o