Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Přijďte oslavit Večerníčkovy padesátiny do multikina CineStar

středa, 13. května 2015, 12:05

Je to neuvěřitelné, ale Večerníček slaví 50. narozeniny! Radost dětem dělá již od roku 1965 a jak to tak vypadá, ještě pěknou řádku let dělat bude. Chcete s ním významné jubileum oslavit? Navštivte v sobotu multikino CineStar. Od devíti hodin se zde uskuteční roadshow s názvem Večerníček na cestách.

O co jde? Každou hodinu (do 18:00) bude promítán 45 minut dlouhý blok Večerníčků. Dopoledne (do 14:00) ve třech sálech, odpoledne ve dvou.

To však není všechno. V pasáži obchodního centra Čtyři Dvory se uskuteční doprovodný program, který zahrnuje fotostěnu pro diváky, výtvarné aktivity (malování, tvoření a skládání večerníčkovských čepic), skládačky z lega a hlavně - svoji účast potvrdil i samotný Večerníček, dále Bob s Bobkem (ti mají vzhledem k mistrovství světa v hokeji náročný program), Jů a Hele, Křemílek a Vochomůrka a dokonce i maxipes Fík! Moderátorem akce bude Slávek Kejklíř.

Vstupné bude zdarma. Je však nutné si dojít na pokladny pro vstupenky (na osobu maximálně čtyři). Lístky nebudou v předprodeji a nebude možné si je předem rezervovat.

Organizátoři upozorňují, že součástí akce bude i výstava obrázků dětí z Dětské kliniky v Českých Budějovicích, které vznikaly v průběhu dvou let. Výtvarná dílka dětem pomáhala překonat těžké chvilky při hospitalizaci. Některé obrázky byly dokonce již k vidění i v Evropském parlamentu v Bruselu. Výstava bude přístupná i o den později, kdy se v multikině uskuteční Dětská neděle s předpremiérou animovaného filmu Hurá na fotbal.

Aby toho nebylo málo, oblíbené večerníčkové postavičky se v sobotu vydají na návštěvu - půjdou potěšit děti v budějcké nemocnici.

Foto: Česká televize

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísníPravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Dnes, 15:02Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě...

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdneVeterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Dnes, 14:19Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy...

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především mužeElektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Dnes, 11:42Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o