Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Přijďte oslavit Večerníčkovy padesátiny do multikina CineStar

středa, 13. května 2015, 12:05

Je to neuvěřitelné, ale Večerníček slaví 50. narozeniny! Radost dětem dělá již od roku 1965 a jak to tak vypadá, ještě pěknou řádku let dělat bude. Chcete s ním významné jubileum oslavit? Navštivte v sobotu multikino CineStar. Od devíti hodin se zde uskuteční roadshow s názvem Večerníček na cestách.

O co jde? Každou hodinu (do 18:00) bude promítán 45 minut dlouhý blok Večerníčků. Dopoledne (do 14:00) ve třech sálech, odpoledne ve dvou.

To však není všechno. V pasáži obchodního centra Čtyři Dvory se uskuteční doprovodný program, který zahrnuje fotostěnu pro diváky, výtvarné aktivity (malování, tvoření a skládání večerníčkovských čepic), skládačky z lega a hlavně - svoji účast potvrdil i samotný Večerníček, dále Bob s Bobkem (ti mají vzhledem k mistrovství světa v hokeji náročný program), Jů a Hele, Křemílek a Vochomůrka a dokonce i maxipes Fík! Moderátorem akce bude Slávek Kejklíř.

Vstupné bude zdarma. Je však nutné si dojít na pokladny pro vstupenky (na osobu maximálně čtyři). Lístky nebudou v předprodeji a nebude možné si je předem rezervovat.

Organizátoři upozorňují, že součástí akce bude i výstava obrázků dětí z Dětské kliniky v Českých Budějovicích, které vznikaly v průběhu dvou let. Výtvarná dílka dětem pomáhala překonat těžké chvilky při hospitalizaci. Některé obrázky byly dokonce již k vidění i v Evropském parlamentu v Bruselu. Výstava bude přístupná i o den později, kdy se v multikině uskuteční Dětská neděle s předpremiérou animovaného filmu Hurá na fotbal.

Aby toho nebylo málo, oblíbené večerníčkové postavičky se v sobotu vydají na návštěvu - půjdou potěšit děti v budějcké nemocnici.

Foto: Česká televize

O čem píše Drbna.cz

Po letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve FranciiPo letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve Francii

Po letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve Francii

Dnes, 14:04Díky intenzivní mezinárodní policejní spolupráci byl muž vypátrán a na základě evropského...

Havlová vysoudila čtyři miliony za nepravdivé tvrzení o milenciHavlová vysoudila čtyři miliony za nepravdivé tvrzení o milenci

Havlová vysoudila čtyři miliony za nepravdivé tvrzení o milenci

Dnes, 13:39Pražský vrchní soud dnes přiznal herečce Dagmar Havlové čtyři miliony korun odškodného od...

Dva policisté byli potrestáni za chybu v kauze únosu syna BabišovaDva policisté byli potrestáni za chybu v kauze únosu syna Babišova

Dva policisté byli potrestáni za chybu v kauze únosu syna Babišova

Dnes, 10:47Dva policisté byli kázeňsky potrestáni za chybu v kauze údajného únosu syna premiéra Andreje Babiše...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o