Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

FOTO: Budějovický Majáles 2015 - Den čtvrtý

pátek, 29. května 2015, 08:09

Poslední, ale zcela jasně nejzajímavější den čeká dnes Budějce v rámci majálesového týdne. Všd zahájí tradiční průvod, poté už se ale většina dění přesune na Sokolský ostrov a po desáté hodině večerní do Gerbery, kde budou se svým hraním kapely pokračovat. Ještě před si však pripomeňte na fotkách včerejšek.

Majáles skate contest

Nový budějcký skatepark včera zažil velkou soutěž mezi těmi, kterým snad k nohám přirostlo prkno. Tříhodinová soutěž ukázala, že se na jihu vyskutuje mnoho talentů, pro něž je jen obyčejný skatepark málo. Všemu navíc přálo počasí, a tak atmosféra ještě dokreslila pohodu, která byla u Hokejového centra Pouzar vidět na míle daleko.

Malé divadlo - Quijote

Tohle představení bylo velký zážitek. Kdo si chtěl alespoň jednou zkusit být divadelníkem, měl tu možnost. Do hry Quijote jste byli zapojeni. Navíc měla vše, co byste od ní mohli čekat. A ještě něco navíc. Hlavně se ale zabavily děti, které představení hltaly snad bez nadechnutí. Odměnou byl poté zasloužený potlesk.

Jazzový večer v Highway 61

Mnoho toho bylo k vidění i v klubu Highway61. Večerní vystoupení si tu odbyly tři kapely převážně jazzového ražení, které přilákaly i nepravidelné posluchače tohoto žánru a klub tak byl naplněný téměř do posledního místečka. Vše odstartovala mladá pražská kapela Jazzevec, jejíž progresivní jazz-rock rozpohyboval velkou část publika a v nastoleném trendu pokračovaly i kapely Fi.Jazz.Co a ONI. Prostě pohoda jazz.

Majáles skate contest

Budějovický Majáles 2015 - Den čtvrtý

čtvrtek, 28. května 2015, 21:02

Majáles skate contestMalé divadlo - QuijoteJazzový večer v Highway 61Budějovický Majáles 2015. Foto: Dominik Svoboda

O čem píše Drbna.cz

Zeman dorazil do Sněmovny, podpoří návrh rozpočtuZeman dorazil do Sněmovny, podpoří návrh rozpočtu

Zeman dorazil do Sněmovny, podpoří návrh rozpočtu

Dnes, 10:24Prezident Miloš Zeman dorazil dnes dopoledne do Poslanecké sněmovny. Před poslanci hodlá podpořit...

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizinceProvozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

úterý, 22. října 2019, 15:40Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v...

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsmanVarnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

úterý, 22. října 2019, 12:15Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o