Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Tarapaca jazz vnesli do centra Budějc atmosféru přímořských měst

pátek, 31. července 2015, 16:13

V rámci projektu Léto ve městě mají Budějčáci možnost účastnit se zdarma hudebních koncertů a divadelních představení na náměstí Přemysla Otakara II. Ve čtvrtek se Budějcká Drbna byla podívat na jedné takové akci a spolu s ostatními si vychutnala příjemný koncert táborské hudební kapely Tarapaca jazz.

Před sedmou hodinou večerní se na náměstí začala formovat jazzová skupina, která už při svém ladění pomalu roztancovávala přihlížející publikum, a to hlavně děti.

Táborská kapela Tarapaca Jazz působí na české hudební scéně od poloviny roku 2003 a do svého repertoáru zahrnuje i další hudební styly jako hip hop nebo drum'n'bass. Koncert se povedl natolik, že přihlížející lidé se dali i do tance a večer si dokonale užili. „Jsem nadšená, že město pořádá takovéto večery. Dokonce jsem si i zatancovala a s tím jsem rozhodně nepočítala,“ smála se Dagmar Krátká.

Dalším koncertem, který Budějčáky čeká na náměstí Přemysla Otakara II. 4. srpna, bude vystoupení rockové kapely The Slakers.  Těšit se mohou i na skupinu jazZÍKAspol, Kaplan's Friends Blues Band, Weekend, Gama CB, Groovin'High a další.

Tarapaca jazz na náměstí

Tarapaca jazz na náměstí

pátek, 31. července 2015, 16:25

Tarapaca jazzTarapaca jazzTarapaca jazzTarapaca jazz

O čem píše Drbna.cz

Po letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve FranciiPo letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve Francii

Po letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve Francii

Dnes, 14:04Díky intenzivní mezinárodní policejní spolupráci byl muž vypátrán a na základě evropského...

Havlová vysoudila čtyři miliony za nepravdivé tvrzení o milenciHavlová vysoudila čtyři miliony za nepravdivé tvrzení o milenci

Havlová vysoudila čtyři miliony za nepravdivé tvrzení o milenci

Dnes, 13:39Pražský vrchní soud dnes přiznal herečce Dagmar Havlové čtyři miliony korun odškodného od...

Dva policisté byli potrestáni za chybu v kauze únosu syna BabišovaDva policisté byli potrestáni za chybu v kauze únosu syna Babišova

Dva policisté byli potrestáni za chybu v kauze únosu syna Babišova

Dnes, 10:47Dva policisté byli kázeňsky potrestáni za chybu v kauze údajného únosu syna premiéra Andreje Babiše...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o