Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Vyhlášená kytarovka VEES zařádí na festivalu Central Park Slavie

pondělí, 17. srpna 2015, 17:10

Po vynikající Lence Dusilové se budějcký festival Central Park Slavie chystá na další očekávané vystoupení. Ve čtvrtek 20. srpna u KD Slavie zahrají výborní VEES, kteří zajisté patří k nejvýraznějším indie-rockovým kapelám, a to nejen na jihu Čech!

VEES
Sami sebe označují za „autentickou divokou kytarovku“ a „naprosto nevykalkulovanou retro kapelu“, čímž je defacto řečeno vše. Pokud máte rádi energické, zbytečně nevyumělkované koncerty, budete na správné adrese. VEES už několik let platí za velmi kvalitní hudební akvizici, která to zajisté na Central Park Slavie skvěle rozparádí. Společně s nimi vystoupí budějčtí Epy de mye.

Underground Comedy
Jeden komik, žádné kulisy, žádný scénář. Jen spontánní humor, ze kterého budete brečet smíchy. Tak by se dala popsat akce Underground Comedy, která se v rámci festivalu Central Park Slavie uskuteční v pátek 21. srpna. Stand-up comedy je populární žánr, jehož obliba v posledních letech roste i v České republice. Chcete vědět proč? U KD Slavie naleznete odpověď. Program ve 20:30 doplní budějčtí Lex Barker.

Obě akce začnou v 18 hodin a samozřejmě i tentokrát můžete počítat s tím, že je vstupné zdarma!

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Dnes, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladněPRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Dnes, 11:06Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá....

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karetPodvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Dnes, 07:19Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o