Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Holkov opět zažije nefalšovaný večírek. V sobotu přijedou Tři sestry

pátek, 21. srpna 2015, 09:29

Legendární Tři sestry se po roce opět chystají do Holkova na Českokrumlovsku! V sobotu 22. srpna rozpálí letní parket společně s kapelami SPS, Muerti a MZH.

Představovat blíže Tři sestry, by bylo jako pomyslné nošení dříví do lesa. Parta kolem charismatického Fanánka baví lidi již od 80. let a dá se říct, že je stále na vrcholu popularity, o čemž svědčí natřískané koncerty, kterých kapela během roku odehraje nemalou řádku.

Ani z hlediska studiových nahrávek ale Tři sestry nelení. Letošní novinka se jmenuje Fernet Underground - jak název napovídá, jedná se o narážku na Velvet Underground, ostatně za vše mluví obal, který evokuje debut této legendy.

Kromě novějších skladeb se fanoušci samozřejmě mohou těšit i na největší pecky z kultovních alb jako Na Kovárně to je nářez, Alkáč je největší kocour aneb několik písní o lásce či Švédská trojka. Zkrátka, jak to tak už u Tří sester bývá, těšit se můžete na večírek, který nezklame! Začíná se v 19 hodin.

Soutěž o lístky

Ve spolupráci s Letním parketem Holkov jsme připravili soutěž o lístky! Tři výherci, kteří dnes do 12:30 správně odpoví na následující otázku a poté budou vylosováni, získají po dvou vstupenkách.

Soutěž skončila. Vstupenky vyhrávají: Petr Lisoň, Vojtěch Fousek a Petra Havlišová.

O čem píše Drbna.cz

STUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procentSTUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procent

STUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procent

Dnes, 11:51Podíl neobydlených bytů na celkovém bytovém fondu v Praze jsou nižší jednotky procent. Vyplývá to...

Zeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsalZeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsal

Zeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsal

Dnes, 09:47Bývalý prezident Václav Klaus, válečný veterán Emil Boček, srbský filmový režisér Emir Kusturica...

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

sobota, 19. října 2019, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o