Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Hořické kulturní léto se chýlí ke konci. O finále se postará kapela Parkán

pátek, 21. srpna 2015, 15:58

Každý rok v létě žijí Hořice na Šumavě, které se nachází blízko lipenské nádrže, kulturou. Nejinak tomu je i letos! Hořické kulturní léto postupně přivítalo kapely jako Turbo či Spirituál Kvintet, zpěvačku Szidi Tobias či třeba hereckou skvadru kolem komika Jaroslava Sypala. Letošní program se pomalu chýlí ke konci a tak před sebou máme poslední tři akce! Pokud jste tedy ještě nenavštívili malebný zastřešený amfiteátr, můžete tak učinit dnes či zítra.

Teenagecelebrita

Dnes od 19 hodin vystoupí účastníci tábora Teenagecelebrita. Jedná se o každoroční tradici, která je vždy zaměřena na jedno téma. To letošní bude ve znamení muzikálu Rebelové. A pozor, vystoupí i vedoucí i tábora!

Michal Nesvadba

Také vystoupení Michala Nesvadby je již v Hořicích na Šumavě tradicí, za kterou kromě místních přijíždějí i děti z ostatních obcí a měst. Letos Michal do amfiteátru dorazí v sobotu 22. srpna, vystoupí od 16 hodin. Představení se jmenuje Michalova brnkačka anebo Když se Michal dobře naladí.

Parkán

O finální tečku se v sobotu 22. srpna postará kultovní kapela Parkán, která má kořeny již v polovině 70. let. Parkáni hrají autorské skladby s českými texty. Nechybí jim silné refrény, rockový říz, výrazné melodie a hlavně energie. Několik písní mezi fanoušky takřka zlidovělo. V amfiteátru zařádí od 21 hodin.

Foto: archiv obce

O čem píše Drbna.cz

O2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budkyO2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budky

O2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budky

Dnes, 11:31Největší tuzemská telekomunikační firma O2 požaduje od státu 106 milionů korun za poskytování...

Móda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobekMóda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobek

Móda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobek

Dnes, 11:02Módní oblečení značky Orsay uhrazené platební kartou Mastercard nebo Maestro je od 22. srpna až do...

ODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšitODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšit

ODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšit

Dnes, 10:27V ČR stále moc nefunguje podpora rozvoje nadaných dětí. Legislativa s podporou jejich vzdělávání...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o