Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Hořické kulturní léto se chýlí ke konci. O finále se postará kapela Parkán

pátek, 21. srpna 2015, 15:58

Každý rok v létě žijí Hořice na Šumavě, které se nachází blízko lipenské nádrže, kulturou. Nejinak tomu je i letos! Hořické kulturní léto postupně přivítalo kapely jako Turbo či Spirituál Kvintet, zpěvačku Szidi Tobias či třeba hereckou skvadru kolem komika Jaroslava Sypala. Letošní program se pomalu chýlí ke konci a tak před sebou máme poslední tři akce! Pokud jste tedy ještě nenavštívili malebný zastřešený amfiteátr, můžete tak učinit dnes či zítra.

Teenagecelebrita

Dnes od 19 hodin vystoupí účastníci tábora Teenagecelebrita. Jedná se o každoroční tradici, která je vždy zaměřena na jedno téma. To letošní bude ve znamení muzikálu Rebelové. A pozor, vystoupí i vedoucí i tábora!

Michal Nesvadba

Také vystoupení Michala Nesvadby je již v Hořicích na Šumavě tradicí, za kterou kromě místních přijíždějí i děti z ostatních obcí a měst. Letos Michal do amfiteátru dorazí v sobotu 22. srpna, vystoupí od 16 hodin. Představení se jmenuje Michalova brnkačka anebo Když se Michal dobře naladí.

Parkán

O finální tečku se v sobotu 22. srpna postará kultovní kapela Parkán, která má kořeny již v polovině 70. let. Parkáni hrají autorské skladby s českými texty. Nechybí jim silné refrény, rockový říz, výrazné melodie a hlavně energie. Několik písní mezi fanoušky takřka zlidovělo. V amfiteátru zařádí od 21 hodin.

Foto: archiv obce

O čem píše Drbna.cz

V čele víkendové návštěvnosti kin zůstal americký JokerV čele víkendové návštěvnosti kin zůstal americký Joker

V čele víkendové návštěvnosti kin zůstal americký Joker

Dnes, 14:51Největší návštěvnost v českých kinech o víkendu zaznamenal stejně jako o týden dřív americký...

VIDEO: Kopání i elektrické výboje. Skrytá kamera zachytila zacházení se zuboženými zvířatyVIDEO: Kopání i elektrické výboje. Skrytá kamera zachytila zacházení se zuboženými zvířaty

VIDEO: Kopání i elektrické výboje. Skrytá kamera zachytila zacházení se zuboženými zvířaty

Dnes, 12:22Při pohledu na video, které od minulého týdne koluje internetem, zůstává rozum stát. Skrytá kamera...

Stát se nemusí omlouvat za výroky Zemana o Peroutkovi, určil soudStát se nemusí omlouvat za výroky Zemana o Peroutkovi, určil soud

Stát se nemusí omlouvat za výroky Zemana o Peroutkovi, určil soud

Dnes, 11:39Stát se prostřednictvím ministerstva financí nemusí omlouvat vnučce novináře Ferdinanda Peroutky za...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o