Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Pardál připlouvá s dalším ročníkem kuriózních plavidel ve Vyšším Brodě!

středa, 2. září 2015, 14:52

I letos se plavci dočkají! Už první zářijovou sobotu vypukne pod hrází ve Vyšším Brodě kuriózní mumraj. Na břeh se budou dovážet jakási nesouměrná a podivně vyhlížející monstra, která budou mít se zažitými plovacími prostředky jen pramálo společného.

Třiačtyřicátý ročník kuriózních plavidel začne v sobotu 5. září 2015 v 9:00. Bezprostředně po zahajovacím ceremoniálu budou následovat přejímky plavidel a po nich si mohou všichni užít plno vyladěné zábavy při doprovodném programu. To vše potrvá až do 13:27, kdy bude letošní plavba slavnostně odstartována!

Těšit se můžete na Echt pivo, výborné jídlo, soutěže, hudební program, online streaming z plavby na velkoplošné obrazovce a na spoustu další vyladěné zábavy.

Pardál připravil pro vítěznou posádku hlavní výhru ve výši 20 tisíc korun a pro účastníky diváckého hlasování vychytané ceny. Stejně jako v minulých ročnících se na akci neplatí vstupné.

Hudební program

Black Out
Fusion Of The Ruins
Lakomá Barka
Whitesnake Revival
Nadoraz

Info pro plavce

Přejímka plavidel, prezentace plavců: sobota 5. září od 9:00 do 12:00.

13:00 - rozprava (povinná účast všech plavců před vyplutím!)
13:27 - start plavby
19:00 - vyhlášení výsledků

Startovné bez poplatku, avšak přijímají se dárky a pozornosti, ke kterým možná nebude přihlédnuto při oceňování posádky.

Technické požadavky

Konstrukce plavidla: mimo lodi vše, co je způsobilé plout po Vltavě z Vyššího Brodu do Rožmberka nad Vltavou a neznečistí řeku.

Maximální rozměry: šířka 2,2 metru, výška 1,8 metru, délka neomezena (dána způsobilostí).

Posádka: zastupuje ji kapitán, při prezentaci se prokazuje OP osoba starší 18 let, všichni účastníci musí umět plavat, osoby mladší 18 let plují výhradně se souhlasem a na zodpovědnost zákonného zástupce.

Více informací na www.plavidla.pardal.cz nebo facebookové události.

O čem píše Drbna.cz

Fiala navrhl schůzku opozice kvůli posledním Zemanovým výrokůmFiala navrhl schůzku opozice kvůli posledním Zemanovým výrokům

Fiala navrhl schůzku opozice kvůli posledním Zemanovým výrokům

Dnes, 16:26Předseda ODS Petr Fiala navrhl šéfům ostatních opozičních stran s výjimkou SPD schůzku před úterním...

Teplota na Šumavě klesla k minus osmi stupňům, v platnosti je další výstrahaTeplota na Šumavě klesla k minus osmi stupňům, v platnosti je další výstraha

Teplota na Šumavě klesla k minus osmi stupňům, v platnosti je další výstraha

Dnes, 13:12Česká republika má za sebou další mrazivé ráno. Na Šumavě se rtuť teploměru zastavila na minus osmi...

Babiš považuje za zbytečnou diskusi, zda by podepsal aboliciBabiš považuje za zbytečnou diskusi, zda by podepsal abolici

Babiš považuje za zbytečnou diskusi, zda by podepsal abolici

Dnes, 11:22Premiér Andrej Babiš (ANO) považuje za zbytečnou diskusi, zda by pode požadavků ústavy podepsal...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o