Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

SOUTĚŽ: Rozlučte se s létem na Holkově!

čtvrtek, 3. září 2015, 15:58

Přestože už nelze o víkendu očekávat typické letní počasí, většina lidí se bude loučit právě s létem. Jednou takovou akcí je například Loučení s létem na Holkově, které pořádá oblíbená hudební stanice Evropa 2. Začínat se bude už v 19 hodin!

Na místo dorazí ti nejznámější moderátoři z éteru rádia - Patrik Hezucký, Pavel Cejnar, Jindra Ekl, Tomáš Zástěra, Zorka Hejdová nebo Ondra Vodný. O zábavu se od začátku budou starat Andre Moretti, Rudeboy, Mauro P a Lucas, zlatým hřebem je však vystoupení Michaela Buriana a hudebního uskupení Verona.

Těšit se půjde i na lasershow, LED stěnu, CO2 gun, pouťové atrakce a soutěže o hodnotné ceny. Celá akce vyvrcholí velkolepým ohňostrojem. Pro návštěvníky je připraveno dostatek parkovacích ploch, ti, kteří se chtějí vydat hromadnou dopravou, mohou využít vlakových (zastávka Velešín městys) a autobusových spojení (linka Budějce - Velešín - Kaplice, zastávka Holkov).

Ačkoliv se vstupenky budou prodávat jen na místě, do 20:30 za 150 korun a po 20:30 za 200 korun, Budějcká Drbna si pro čtenáře připravila soutěž o 6 vstupenek!

Soutěž o vstupenky

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou tři čtenáři vyhrát dva lístky na Loučení s létem na Holkově. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do páteční 10. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Na Holkově nebude chybět Patrik Hezucký. Správně je tedy odpověď B.

Dvě volné vstupenky vyhráli čtenáři Miroslav Lapačka, Bořivoj Smolík a Štěpánka HavlíčkováBlahopřejeme!

O čem píše Drbna.cz

V čele víkendové návštěvnosti kin zůstal americký JokerV čele víkendové návštěvnosti kin zůstal americký Joker

V čele víkendové návštěvnosti kin zůstal americký Joker

Dnes, 14:51Největší návštěvnost v českých kinech o víkendu zaznamenal stejně jako o týden dřív americký...

VIDEO: Kopání i elektrické výboje. Skrytá kamera zachytila zacházení se zuboženými zvířatyVIDEO: Kopání i elektrické výboje. Skrytá kamera zachytila zacházení se zuboženými zvířaty

VIDEO: Kopání i elektrické výboje. Skrytá kamera zachytila zacházení se zuboženými zvířaty

Dnes, 12:22Při pohledu na video, které od minulého týdne koluje internetem, zůstává rozum stát. Skrytá kamera...

Stát se nemusí omlouvat za výroky Zemana o Peroutkovi, určil soudStát se nemusí omlouvat za výroky Zemana o Peroutkovi, určil soud

Stát se nemusí omlouvat za výroky Zemana o Peroutkovi, určil soud

Dnes, 11:39Stát se prostřednictvím ministerstva financí nemusí omlouvat vnučce novináře Ferdinanda Peroutky za...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o