Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

SOUTĚŽ: Rozlučte se s létem na Holkově!

čtvrtek, 3. září 2015, 15:58

Přestože už nelze o víkendu očekávat typické letní počasí, většina lidí se bude loučit právě s létem. Jednou takovou akcí je například Loučení s létem na Holkově, které pořádá oblíbená hudební stanice Evropa 2. Začínat se bude už v 19 hodin!

Na místo dorazí ti nejznámější moderátoři z éteru rádia - Patrik Hezucký, Pavel Cejnar, Jindra Ekl, Tomáš Zástěra, Zorka Hejdová nebo Ondra Vodný. O zábavu se od začátku budou starat Andre Moretti, Rudeboy, Mauro P a Lucas, zlatým hřebem je však vystoupení Michaela Buriana a hudebního uskupení Verona.

Těšit se půjde i na lasershow, LED stěnu, CO2 gun, pouťové atrakce a soutěže o hodnotné ceny. Celá akce vyvrcholí velkolepým ohňostrojem. Pro návštěvníky je připraveno dostatek parkovacích ploch, ti, kteří se chtějí vydat hromadnou dopravou, mohou využít vlakových (zastávka Velešín městys) a autobusových spojení (linka Budějce - Velešín - Kaplice, zastávka Holkov).

Ačkoliv se vstupenky budou prodávat jen na místě, do 20:30 za 150 korun a po 20:30 za 200 korun, Budějcká Drbna si pro čtenáře připravila soutěž o 6 vstupenek!

Soutěž o vstupenky

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou tři čtenáři vyhrát dva lístky na Loučení s létem na Holkově. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do páteční 10. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Na Holkově nebude chybět Patrik Hezucký. Správně je tedy odpověď B.

Dvě volné vstupenky vyhráli čtenáři Miroslav Lapačka, Bořivoj Smolík a Štěpánka HavlíčkováBlahopřejeme!

O čem píše Drbna.cz

O2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budkyO2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budky

O2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budky

Dnes, 11:31Největší tuzemská telekomunikační firma O2 požaduje od státu 106 milionů korun za poskytování...

Móda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobekMóda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobek

Móda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobek

Dnes, 11:02Módní oblečení značky Orsay uhrazené platební kartou Mastercard nebo Maestro je od 22. srpna až do...

ODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšitODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšit

ODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšit

Dnes, 10:27V ČR stále moc nefunguje podpora rozvoje nadaných dětí. Legislativa s podporou jejich vzdělávání...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o