Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Povedlo se otevření nové K2? Co bude dál?

čtvrtek, 17. září 2015, 11:13

Znovuotevření oblíbeného klubu K2 mělo velký úspěch! Kdo byl, může potvrdit. A kdo ne, tak pro toho je tu další možnost, jak se do nových prostor podívat, už zítra. Následující řádky alespoň těm, kteří na otevření chyběli, přiblíží celou atmosféru velké party.

Zahajovací ceremoniál zrekonstruované K2 zahájili, jak již bylo avizováno, bubeníci Wild Sticks. Poté se do hudby z Ramelovo gramofonů spustila dávka adrenalinových skoků na kolech. Jako doplněk MTB/BMX exhibice předváděl Milda Zoubek akrobatickou show na motorce.

Po skončení adrenalinové dvacetiminutovky opět desetiminutový rachot ze zvuků bubnů Wild Sticks. Na závěr venkovní show vystoupila Lucka Šimková s poledance a samozřejmě sklidila velké ovace.

V 20:30 se otevřely dveře klubu. Před K2 se již od 20 hodin tvořila dvacetimetrová fronta plná zvědavých lidí na nový interiér klubu. Tento zástup lidí se tvořil až do třetí hodiny ranní! Klubem prošlo během večera víc jak 1000 lidí!. Klub K2 je nekuřácký a převážná většina si zavedení nekuřácké K2 velice chválila, klimatizace po celý večer i přes obrovský nápor udržovala klub v příjemné teplotě.

DJ’s, kteří tento večer hráli, byli vybičováni neskutečnou atmosférou klubu a rozhodně novou zvukovou aparaturu v K2 nešetřili! Masivní zvuk v kombinaci se světelným parkem dodal celému večeru ten správný punc. A tak v 6 hodin ráno hlásila K2 stále plný stav! Akci museli pořadatelé ukončit až v 7 hodin ráno.

Pro ty, kteří se nedostali, nebo nepreferují styl drum and bass, jsme připravili party ve stylu 90. let. Hrát bude ostřílený DJ Standokan, který je na hudební scéně přes 20 let! K2 otevírá bránu znovu v pátek 18. září ve 21 hodin.

Tisková zpráva

O čem píše Drbna.cz

STUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procentSTUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procent

STUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procent

Dnes, 11:51Podíl neobydlených bytů na celkovém bytovém fondu v Praze jsou nižší jednotky procent. Vyplývá to...

Zeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsalZeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsal

Zeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsal

Dnes, 09:47Bývalý prezident Václav Klaus, válečný veterán Emil Boček, srbský filmový režisér Emir Kusturica...

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

sobota, 19. října 2019, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o