Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Daniel Landa příští rok zaburácí i v Budějcích

úterý, 22. září 2015, 09:01

Sotva se lidé vrátili domů z dlouho očekávaného Velekoncertu Daniela Landy, už na ně čekala informace, kterou možná málokdo čekal. Známý zpěvák se příští rok vydá na halové turné. A to zahrne i zastávku v Budějcích!

Turné nazvané Žito Tour Dojezd celkově dorazí do čtyř měst - do Plzně, Českých Budějovic, Brna a Prahy. Na jihu Čech Daniel Landa se svojí družinou zaburácí v Budvar Aréně, a to 3. listopadu. Natěšení fanoušci si tak musejí počkat více než rok.

Daniel Landa patří bezesporu k nejvýraznějším a zároveň nejkontroverznějším tuzemským umělcům. O tom, že se na tomto tvrzení už více než 20 let nic nemění, svědčí i reakce na jeho nedávný Velekoncert, na kterém mimochodem vyšlo Landovo nové sólové album pojmenované Žito. Právě z něj by na koncertě v Budějcích mělo vedle klasických hitů zaznít několik skladeb.

Daniel Landa má na svém kontě řadu úspěšných sólových desek, několik živáků, muzikálů, účast ve filmech a nespočet dalších projektů. Jih Čech mu není cizí, ostatně před dvěma lety zde točil videoklip, u čehož Budějcká Drbna nechyběla.

Napsal Václav Votruba | Foto upload.wikimedia.org

O čem píše Drbna.cz

Dětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkámDětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkám

Dětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkám

Dnes, 15:42Zatímco děti mívají z malování fixy čirou radost, rodiče často děsí, z jakých povrchů bude potřeba...

VIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a HercegoviněVIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a Hercegovině

VIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a Hercegovině

Dnes, 14:14Policejní potápěči devátým rokem pomáhají při obnově Bosny a Hercegoviny. Díky jejich vysoké...

FOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská PravdaFOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská Pravda

FOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská Pravda

Dnes, 13:52Sovětské tanky v ulicích Českých Budějovic, vojáci Německé demokratické republiky a strach na...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o