Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Studenty rozžhavila v K2 rakouská kapela Erwin & Edwin

pátek, 23. října 2015, 15:33

Červené rtěnky, barevné šaty, kšandy, čelenky, klobouky. Studenti v Budějcích se umí bavit stylově. Na třetí Student's Big Electroswing Party to žilo, a to hlavně kvůli rakouské skupině Erwin & Edwin, která se předvedla v tom nejlepším světle.

Odbyla desátá hodina, když Drbna překročila práh klubu K2, natěšená na další electroswingovou party. Při vstupu se malinko zarazila, uvnitř posedávalo pár skupinek mladých lidí, ale klub zel jinak prázdnotou. Když se pak rozhlédla o půl hodiny později, místnost začínala praskat ve švech. Stejný scénář jako na předešlých studentských mejdanech.

DJ Fox pomalu ale jistě roztančil téměř všechny postávající a bavící se skupinky. Holky si na svých outfitech daly záležet a někteří pánové také nezaháleli. „Rádi chodíme na podobné akce. Je to sranda, převléknout se do něčeho neobvyklého, výrazně se namalovat, člověk si hned připadá jinak. Jsem zvědavá na kapelu Erwin & Edwin,“ řekla Drbně studentka Bára Holičská.

Rakouská čtyřka hudebníků začala hrát sice poměrně pozdě, ale po první zahrané písni jim bylo vše odpuštěno. Neskutečná energie prýštila z kapely Erwin & Edwin. Je vidět, že kluky hrát baví, a to i na všechny možné hudební nástroje. Drbnu velmi zaujal zpívající bubeník. Málokterá kapela se může pochlubit zpěvákem sedícím za bicími.

V perfektní electroswingové jízdě pokračoval DJ Standokan, který si dal protentokrát předsevzetí, že bez prošoupaných střevíců nesmí klub nikdo opustit, a tak se tančilo do pozdních nočních hodin.

Student's Big Electroswing PartyStudent's Big Electroswing PartyStudent's Big Electroswing PartyStudent's Big Electroswing PartyStudent's Big Electroswing Party

O čem píše Drbna.cz

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročněSTATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

Dnes, 13:15Přes tisíc dopravních nehod ročně je zapříčiněno špatným zdravotním stavem řidičů. Motoristé podle...

Drtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřebyDrtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřeby

Drtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřeby

Dnes, 12:15Jan Šimík je jedním ze společníků mladé české firmy BlindShell, která se zabývá vývojem mobilních...

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 autŠkoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

Dnes, 11:43Škoda Auto letos plánuje v Česku prodat kolem 93 400 aut, což je o téměř 11 procent více než loni....

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o