Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

Adventní trhy skončily, náměstí vypadá jako staveniště

středa, 28. prosince 2011, 11:28

Budějcké Adventní trhy právě zažívají definitivní úklid. Šest kamionů bude v následujících dnech odvážet veškerý inventář vánočního adventu, tedy elektriku, stánky, ozdoby, koše a další. Přichází čas na hodnocení a uzavření ze strany spolupořadatelské společnosti RK Invest.

Společná jednání a hodnocení ve vzájemné součinnosti s městem České Budějovice jsou teprve před námi. Zatím tedy jen telegraficky. Nejúspěšnější punč na náměstí (podle našeho mínění) byl Francouzský punč, prodávaný naproti pódiu. Návštěvníci trhů byli nadšeni také z Valašského punče.

Zájem o trh neklesal ani v termínu od 24. do 26. prosince. V omezeném provozu zůstalo otevřeno pět stánků s vínem, svařákem a gastronomií. Máme za sebou asi 80 hodin kulturního programu, který potěšil široké spektrum diváků Adventních trhů.

Počet pracovníků zajišťující akci byl dostačující. Elektrikářská společnost, firma zajišťující montáž a demontáž prodejních zařízení, dále kamionová přeprava, ochranka, správce, pořadatelská agentura, agentura zajišťující hladký průběh kulturního programu a další.

Spolupráce se zástupci města byla z naší strany výborná, snažili jsme se na všem potřebném se domluvit a výtky ze strany města ihned řešit k oboustranné spokojenosti. Pokud nenastanou komplikace, například nepříznivé povětrnostní podmínky, chtěli bychom městu předat náměstí zpět ve čtvrtek 29. prosince.

Vzhledem k pozdnímu vyhlášení výběrového řízení a následnému podpisu smlouvy došlo k tomu, že spousta prodejců z našeho adresáře měla již zarezervované jiné aktivity, a tak nám odmítli spolupráci. Zdálo se tedy, že je kapacitně více občerstvení, ač jsme neporušili smlouvu – třetina gastra a třetina punčů.

Snažili jsme se vybírat prodejce hlavně z Budějovic, kteří nás kontaktovali, doplňovali je obchodníci z našeho adresáře. Pro příští rok by sortiment na Vánočních trzích mohl být rozmanitější, a to z toho důvodu, že na přípravu akce už bude dostatek času.

Napsal David Kovařík, tiskový mluvčí RK Invest

Kam dál?

V domě U Beránka vznikaly výrobky z ovčí vlnyV domě U Beránka vznikaly výrobky z ovčí vlny

V domě U Beránka vznikaly výrobky z ovčí vlny

pátek, 23. prosince 2011, 13:46Vánoční atmosféra dýchala během každého adventního víkendu z budějckého domu U Beránka. O poslední...

Program kina se nezmění, filmy ale budou bez reklamProgram kina se nezmění, filmy ale budou bez reklam

Program kina se nezmění, filmy ale budou bez reklam

čtvrtek, 22. prosince 2011, 08:45Multikino CineStar v Českých Budějovicích se také připojí ke státnímu smutku, a to pátek 23....

Arpida získala díky andělské aukci přes půl milionuArpida získala díky andělské aukci přes půl milionu

Arpida získala díky andělské aukci přes půl milionu

čtvrtek, 15. prosince 2011, 07:42V pondělí 12. prosince se od 18 hodin v budějckém Metropolu setkali všichni lidé dobré vůle, tak...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení