Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Adventní trhy skončily, náměstí vypadá jako staveniště

středa, 28. prosince 2011, 11:28

Budějcké Adventní trhy právě zažívají definitivní úklid. Šest kamionů bude v následujících dnech odvážet veškerý inventář vánočního adventu, tedy elektriku, stánky, ozdoby, koše a další. Přichází čas na hodnocení a uzavření ze strany spolupořadatelské společnosti RK Invest.

Společná jednání a hodnocení ve vzájemné součinnosti s městem České Budějovice jsou teprve před námi. Zatím tedy jen telegraficky. Nejúspěšnější punč na náměstí (podle našeho mínění) byl Francouzský punč, prodávaný naproti pódiu. Návštěvníci trhů byli nadšeni také z Valašského punče.

Zájem o trh neklesal ani v termínu od 24. do 26. prosince. V omezeném provozu zůstalo otevřeno pět stánků s vínem, svařákem a gastronomií. Máme za sebou asi 80 hodin kulturního programu, který potěšil široké spektrum diváků Adventních trhů.

Počet pracovníků zajišťující akci byl dostačující. Elektrikářská společnost, firma zajišťující montáž a demontáž prodejních zařízení, dále kamionová přeprava, ochranka, správce, pořadatelská agentura, agentura zajišťující hladký průběh kulturního programu a další.

Spolupráce se zástupci města byla z naší strany výborná, snažili jsme se na všem potřebném se domluvit a výtky ze strany města ihned řešit k oboustranné spokojenosti. Pokud nenastanou komplikace, například nepříznivé povětrnostní podmínky, chtěli bychom městu předat náměstí zpět ve čtvrtek 29. prosince.

Vzhledem k pozdnímu vyhlášení výběrového řízení a následnému podpisu smlouvy došlo k tomu, že spousta prodejců z našeho adresáře měla již zarezervované jiné aktivity, a tak nám odmítli spolupráci. Zdálo se tedy, že je kapacitně více občerstvení, ač jsme neporušili smlouvu – třetina gastra a třetina punčů.

Snažili jsme se vybírat prodejce hlavně z Budějovic, kteří nás kontaktovali, doplňovali je obchodníci z našeho adresáře. Pro příští rok by sortiment na Vánočních trzích mohl být rozmanitější, a to z toho důvodu, že na přípravu akce už bude dostatek času.

Napsal David Kovařík, tiskový mluvčí RK Invest

O čem píše Drbna.cz

Prezident Zeman přijme Zaorálka v pondělí v LánechPrezident Zeman přijme Zaorálka v pondělí v Lánech

Prezident Zeman přijme Zaorálka v pondělí v Lánech

Dnes, 09:56Prezident Miloš Zeman přijme kandidáta ČSSD na ministra kultury Lubomíra Zaorálka na zámku v Lánech...

Primátor Plzně navštívil ve Zlíně cestovatele Miroslava ZikmundaPrimátor Plzně navštívil ve Zlíně cestovatele Miroslava Zikmunda

Primátor Plzně navštívil ve Zlíně cestovatele Miroslava Zikmunda

Dnes, 09:18Plzeňský primátor Martin Baxa navštívil v pondělí 19. srpna 2019 legendárního cestovatele Miroslava...

Na třídě Svobody a dalších místech v Olomouci se objevily obrysy postav. Symbolizují počet usmrcených chodcůNa třídě Svobody a dalších místech v Olomouci se objevily obrysy postav. Symbolizují počet usmrcených chodců

Na třídě Svobody a dalších místech v Olomouci se objevily obrysy postav. Symbolizují počet usmrcených chodců

středa, 21. srpna 2019, 15:13Na chodníku u křižovatky třída Svobody a ulice Aksamitova a třech dalších místech v Olomouci se...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o