Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Akrobati z Francie předvedou divadelní show

pátek, 8. listopadu 2013, 09:21

V rámci můžete dnes od 19.30 hodin vidět v divadelním sále DK Metropol představení The Cirque must go on, neboli Cirkus musí pokračovat, v podání akrobatů La compagni d´Eux z Francie. Budějcká Drbna vám přináší soutěž o vstupenky.

Dva znalci a nadšenci se rozhodnou zachránit zdánlivě nepodařenou cirkusovou show. Obléknou se do třpytivých kostýmů a spojením kaskadérských kousků i slovních hříček jako by měli vše pod kontrolou, a tak oba aktéři divákům poodhalují opravdový život umělce.

Divák se ponoří do cirkusu předvedeného dvojicí akrobatů. Jejich zdánlivá nejistota zakrývá a zároveň povyšuje jejich umění. Úsilí se tak postupně mění v krásu, nebezpečí v nadání a strach ve třpytky! The Cirque must go on...

Vstupenky stojí 120 Kč, členové Francouzské aliance si je můžou pořídit za 80 korun. Pokud ale nechcete platit vůbec nic, zapojte se do soutěže s Budějckou Drbnou.

Blesková soutěž bude probíhat do dnešní 14. hodiny. Na e-mailové adrese soutez@budejckadrbna.cz očekáváme vaše odpovědi na následující otázku. Dva šťastlivci získají každý po dvou vstupenkách.

Jaká organizace pořádá Festival Francouzský podzim?

A) Francouzská aliance
B) DK Metropol
C) Město České Budějovice

Do elektronické zprávy s vaším tipem nezapomeňte připsat jméno a telefonický kontakt, abychom se mohli s výherci spojit.

SOUTĚŽ SKONČILA

Dnešní vystoupení pořádá Francouzská aliance. Správně tedy je možnost A.

Po jednom volném vstupu vyhrávají čtenářky Jindřiška Jusková a Martina Petroušková. Blahopřejeme!

Tisková zpráva

O čem píše Drbna.cz

FOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířatFOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířat

FOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířat

Dnes, 10:29V Praze se v sobotu sešli milovníci a ochránci zvířat ze všech koutů České republiky. Uskutečnil se...

Ministerstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivněMinisterstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivně

Ministerstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivně

Dnes, 09:06Ministerstvo kultury (MK) v letech 2016 až 2018 rozdělovalo peníze na kulturní aktivity složitě,...

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaciČeská pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

neděle, 18. srpna 2019, 18:09Česká pošta potřebuje podle premiéra Andreje Babiše (ANO) restrukturalizaci, kterou by měli...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o