Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

Budějce podlehnou rocku a metalu. Dead End je tady!

čtvrtek, 24. listopadu 2011, 11:22

Čtyři pódia, tři kluby a skoro třicet koncertů. To všechno během jediného večera! Už v pátek ožijí Budějce třetím ročníkem prestižního Dead End Festivalu, který přinese to nejlepší z české klubové scény v žánru od rocku až po metal. Chybět nebudou ani dvě zahraniční kapely. „Bude to úchvatná záležitost!“ hlásí organizátoři.

Obří kulturní akce startuje v 18 hodin koncertem Another Fake Heroes v KD Gerbera, po deseti minutách se rozezvučí také Marty´s Club a Mighty Bar Velbloud. Ve čtvrt na sedm pak ožije i druhé pódium v Gerbeře.

Kdo dorazí na festival dřív, tak si od 17 do 18:10 hodin může koupit pivo za super cenu – desítka bude stát 10 korun, dvanáctka 12 Kč. A to všechno díky pivovaru Budweiser Budvar, který je společně s kapelou Satisfucktion organizátorem Dead Endu.

„Zvu všechny Budějčáky na pravděpodobně největší indoor festival v Čechách. Rozhodli jsme se, že Dead End letos uděláme v opravdu velkém stylu. Kromě Satisfucktion se posluchačům představí třeba Atari Terror, Locomotive, z německých Drážďan přijedou úchvatní Gorilla Monsoon a Beissert. Bude to opravdu stát za to!“ láká na páteční festival Brand manager Budvaru Aleš Eder.

Vstupenky stojí v předprodeji 250 korun, na místě pořídíte lupen, se kterým máte otevřené dveře do všech klubů, o padesát ´kaček´ dráž. „Budeme se snažit dát jak fanouškům, tak i kapelám maximálně profesionální servis. Nikde nebudou fronty, když se napíše, že koncert začne ve čtvrt na devět, tak opravdu začne ve čtvrt na devět, navíc bude připraven ten nejlepší zvuk a nejlepší světla. Kromě toho dostanou všechny kapely požadovaný honorář,“ řekl Aleš Eder.„Jednak děláme radost lidem, protože taková akce není v Čechách úplně běžná, natož pak v Budějcích, na druhé straně říkáme kapelám, že i tady se to dá udělat sakramentsky dobře. Důkazem je, že se nám po každém ročníku hlásí desítky skupin, že si tady chtějí zahrát, a od fanoušků chodí stovky děkovných dopisů. Obsah mnoha z nich vůbec není publikovatelný,“ smál se Eder.

Další informace si můžete přečíst na oficiálním webu festivalu www.deadend.cz.

Napsal Pavel Kacerovský

SatisfucktionProgram Dead End  Festivalu 2011Zpěvák německé kapely Beissert

Kam dál?

Na budějckém výstavišti začala výstava Vzdělání a řemesloNa budějckém výstavišti začala výstava Vzdělání a řemeslo

Na budějckém výstavišti začala výstava Vzdělání a řemeslo

středa, 23. listopadu 2011, 22:09Slavnostním zahájením začala ve středu 23. listopadu v areálu českobudějovického výstaviště už...

Tata Bojs přivezou do Budějc Ležatou osmičkuTata Bojs přivezou do Budějc Ležatou osmičku

Tata Bojs přivezou do Budějc Ležatou osmičku

středa, 23. listopadu 2011, 13:44Kapela Tata Bojs představí své nové album Ležatá osmička i v Českých Budějovicích 26. listopadu...

Celebrity podpoří Nadaci Terezy MaxovéCelebrity podpoří Nadaci Terezy Maxové

Celebrity podpoří Nadaci Terezy Maxové

pondělí, 21. listopadu 2011, 15:15Celebrity v roli modelek na velké přehlídkové scéně, nejnovější módní trendy známých českých i...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o