Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

Budějcký Café Klub Slavie připravuje skvělé koncerty

úterý, 17. dubna 2012, 07:36

Café Klub Slavie nás do konce dubna bude zásobovat skvělou muzikou. Přijďte si poslechnout energický folk v podání kapely Epy de Mye, surrealistické texty kapely Vltava nebo Swing trio Avalon.

Již tento pátek 20. dubna od osmi hodin večer se bude tančit na oblíbené tóny budějcké kapely Epy de Mye, která v únoru ve Slavii slavila úspěch na zimní verzi festivalu Okolo Třeboně. Hostem tohoto večera bude moravská skupina Model Bazaar, která svou akustickou – alternativní hudbou sklízí úspěchy jak na hudebních soutěžích, tak i na koncertech.

Příští týden, ve středu 25. dubna od devíti hodin večer, ve Slavii vystoupí legendární kapela Vltava, která funguje se sedmiletou přestávkou od roku 1986. Je považována za jednu z nejoriginálnějších českých skupin. Zakládajícím členem a autorem většiny písní je Robert Nebřenský. Do Café Klubu Slavie Vltava ´přiteče´ s novou deskou Komedianti se vracejí domů. Ve spolupráci s organizátory koncertu vám Budějcká Drbna připraví soutěž o vstupenky.

Poslední ze tří skvělých kapel je jihočeská skupina Swing trio Avalon. Ve čtvrtek 26. dubna od 20 hodin uslyšíte klavír, klarinet a bicí, na kterých pánové kouzlí skladby 30. a 40. let z repertoáru Benny Goodmana, George Gershwina, Duke Ellingtona a dalších.

Napsala Alena Voglová

Kam dál?

Piaristické náměstí ožilo fotoprojekcí pod hvězdamiPiaristické náměstí ožilo fotoprojekcí pod hvězdami

Piaristické náměstí ožilo fotoprojekcí pod hvězdami

pondělí, 16. dubna 2012, 15:40Zima a venku se setmělo, tahle noc nebude krátká. Rozhodně ne, protože v Českých Budějovicích se...

„Kdo spěchá, je již mrtvý!“ traduje se mezi Maročany„Kdo spěchá, je již mrtvý!“ traduje se mezi Maročany

„Kdo spěchá, je již mrtvý!“ traduje se mezi Maročany

neděle, 15. dubna 2012, 12:15Tak zní jedno přísloví, které Budějcká Drbna zaslechla ve čtvrtek na prvním cestovatelském večeru v...

Úsměv prosím, festival fotografie je tadyÚsměv prosím, festival fotografie je tady

Úsměv prosím, festival fotografie je tady

pátek, 13. dubna 2012, 07:48Milovníci kouzelných skříněk, ze kterých lezou barevné obrázky, pozor. Šestý ročník festivalu...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o