Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Budějcký Dance bar Paradox dnes oslaví své první narozeniny!

pátek, 2. prosince 2011, 12:25

Dance bar Paradox zve všechny své fanoušky a příznivce na velkolepou narozeninovou párty do klubu, který ve svém prvním roce působení získal prestižní ocenění NEJLEPŠÍ KLUB ROKU 2011.

Připraven je zajímavý narozeninový program - hlavním hostem je MICHAEL BURIAN, spolu s ním vám tu nejlepší dávku taneční muziky naservírují DJ M(i)KE a DJ George Lieb. Těšit se můžete na sexy go-go tanečnice, barmanskou show a další překvapení. Narozeninová párty začíná tento pátek od 21 hodin, vstup je od 18 let. Všem doporučujeme přijít včas, protože jestli někdy nebyla fronta před Paradoxem, tak tentokráte bude určitě!

Majitel klubu Miroslav Řehoř neskrývá radost z toho, že první rok fungování klubu byl úspěšný a dodává: „Protože nám hosté dělali celý rok radost velkou návštěvností a přízní, na prosincovém programu jsme rozhodně nešetřili. Věřím, že tuto formu poděkování ocení.“ Posuďte sami - do Paradoxu v prosinci přivezou kromě Michaela Buriana také Ondřeje Rumla, Michaela Viktoříka, Matěje Rupperta, Terezu Černochovou, bongomana,  trumpetmana, houslistku a celou řadu hostujících dýdžejů.
 
PARADOX
je největší taneční bar v centru Budějc. Nachází se v mimořádném podzemním a designově zajímavém prostoru, který je rozdělen do 3 dominantních částí - přední bar s klidnější zónou, zadní bar s tanečním parketem a VIP salonek - PARADOX LOUNGE. Velký důraz zde kladou na profesionalitu služeb, kvalitu produktů a zajímavý program. Na své si přijdou především milovníci klubové hudby /pravidelně zde hostují ti nejlepší dýdžejové z celé ČR/ a kvalitního alkoholu. Dance bar Paradox oslaví 2. prosince své první narozeniny a od prvního dne otevření patří k nejnavštěvovanějším podnikům v Budějcích.

Napsal Dance bar Paradox

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Dnes, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladněPRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Dnes, 11:06Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá....

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karetPodvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Dnes, 07:19Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o