Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Budějcký Dance bar Paradox dnes oslaví své první narozeniny!

pátek, 2. prosince 2011, 12:25

Dance bar Paradox zve všechny své fanoušky a příznivce na velkolepou narozeninovou párty do klubu, který ve svém prvním roce působení získal prestižní ocenění NEJLEPŠÍ KLUB ROKU 2011.

Připraven je zajímavý narozeninový program - hlavním hostem je MICHAEL BURIAN, spolu s ním vám tu nejlepší dávku taneční muziky naservírují DJ M(i)KE a DJ George Lieb. Těšit se můžete na sexy go-go tanečnice, barmanskou show a další překvapení. Narozeninová párty začíná tento pátek od 21 hodin, vstup je od 18 let. Všem doporučujeme přijít včas, protože jestli někdy nebyla fronta před Paradoxem, tak tentokráte bude určitě!

Majitel klubu Miroslav Řehoř neskrývá radost z toho, že první rok fungování klubu byl úspěšný a dodává: „Protože nám hosté dělali celý rok radost velkou návštěvností a přízní, na prosincovém programu jsme rozhodně nešetřili. Věřím, že tuto formu poděkování ocení.“ Posuďte sami - do Paradoxu v prosinci přivezou kromě Michaela Buriana také Ondřeje Rumla, Michaela Viktoříka, Matěje Rupperta, Terezu Černochovou, bongomana,  trumpetmana, houslistku a celou řadu hostujících dýdžejů.
 
PARADOX
je největší taneční bar v centru Budějc. Nachází se v mimořádném podzemním a designově zajímavém prostoru, který je rozdělen do 3 dominantních částí - přední bar s klidnější zónou, zadní bar s tanečním parketem a VIP salonek - PARADOX LOUNGE. Velký důraz zde kladou na profesionalitu služeb, kvalitu produktů a zajímavý program. Na své si přijdou především milovníci klubové hudby /pravidelně zde hostují ti nejlepší dýdžejové z celé ČR/ a kvalitního alkoholu. Dance bar Paradox oslaví 2. prosince své první narozeniny a od prvního dne otevření patří k nejnavštěvovanějším podnikům v Budějcích.

Napsal Dance bar Paradox

O čem píše Drbna.cz

Dětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkámDětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkám

Dětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkám

Dnes, 15:42Zatímco děti mívají z malování fixy čirou radost, rodiče často děsí, z jakých povrchů bude potřeba...

VIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a HercegoviněVIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a Hercegovině

VIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a Hercegovině

Dnes, 14:14Policejní potápěči devátým rokem pomáhají při obnově Bosny a Hercegoviny. Díky jejich vysoké...

FOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská PravdaFOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská Pravda

FOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská Pravda

Dnes, 13:52Sovětské tanky v ulicích Českých Budějovic, vojáci Německé demokratické republiky a strach na...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o