Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Budějovický Majáles potěší návštěvníky i uprostřed léta

středa, 13. srpna 2014, 11:58

V průběhu července a srpna probíhá na letní scéně u Kulturního domu Slavie jedinečný open air festival Central Park Slavie, v rámci kterého již ve čtvrtek proběhne jednodenní program v režii organizátorů Budějovického Majálesu. Venkovní program začne v 16 hodin a potrvá až do pátečního rána.

Program celého dne se ponese v duchu Budějovického Majálesu, tudíž rozmanité nabídky hudby, literatury, her a dalších aktivit. Hlavním lákadlem bude příjemná komunitní atmosféra živého venkovního prostoru.

Pódium zútulní pohodlné sezení, kde nabídnou návštěvníkům organizátoři občerstvení doslova z vlastní kuchyně. Ke kávě pak jistě návštěvník docení knihovničku, která vznikne ve spolupráci s festivalem Literatura žije.

Hudbu zajistí DJs, kteří budou hrát na pódiu mezi návštěvníky. Odpoledne uslyšíte převážně klidnou elektro hudbu, večer pak DJs ve foyer KD Slavie zahrají live sety. Vystoupí Budějčákům dobře známí Veit B a Světadíl. Speciálním hostem večera pak budou táborští Dreem Tran's a Hentaihentai.

A protože si organizátoři Majálesu umějí hrát, bude na místě také spousta deskových her, stavebnic či autodráha. Pro nadšené sportovce nebude chybět kriket, badminton, kuželky, pétanque či slackline.

Pokud bude i navzdory majálesovým tradicím počasí této akci přát, bude pro mladé ratolesti připraven i bazének. Díky PolaroidLove budou mít návštěvníci možnost se na místě vyfotografovat a chemií vonící snímek si odnést s sebou domů.

„Ve čtvrtek nabídneme program pro všechny, kteří si budou chtít užít uvolněné letní odpoledne a umějí si hrát,“ komentuje program organizátorka Lucie Bílková.

Tisková zpráva
Foto: Libor Fousek

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

sobota, 19. října 2019, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladněPRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

sobota, 19. října 2019, 11:06Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá....

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karetPodvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

sobota, 19. října 2019, 07:19Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o