Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Café Klub Slavie oslavil rok provozu a čeká ho hvězdné jaro

čtvrtek, 28. února 2013, 12:26

Na blížící se jarní měsíce připravil budějcký Café Klub Slavie pro své návštěvníky doslova hvězdný program. V bývalé restauraci Kulturního domu Slavie odstartuje nový projekt - série koncertů kapel velkých jmen v klubovém podání.

Lidé uslyší takové hvězdy, jako jsou třeba Monkey Business nebo Tatabojs. „Tyhle kapely znají třeba z letních festivalů, ale v klubové atmosféře, kde jsou hudebníci téměř nadosah, si je mohou vychutnat úplně jinak,“ říká dramaturg klubu Lukáš Zahradník a dodává: „Na koncerty bude jen omezený počet dvou set vstupenek. Chceme, aby se lidé na koncertech cítili dobře a mohli si je pořádně užít.“

V pátek 1. března budějovičtí funk-rockoví mladíci Strong Coffee v klubu pokřtí nový videoklip s názvem Bliss. Zahrají výjimečně v akustickém podání s doprovodem piana a smyčcového tria. Hostem skupiny bude divadelní soubor Arte della Tlampač, který uvede Výběr toho nejlepšího ze svých představení.

O týden později, tedy v pátek 8. března, v Café Klubu Slavie více jak po roce přivítají přední českou pop-funkovou formaci Romana Holého Monkey Business, 22. března své ´dechno´ přivezou oblíbení Trabandi.

V pátek 12. dubna se mohou příznivci world music těšit na brněnskou kapelu Čankišou, 20. dubna se večírek na plné obrátky rozjede s nezaměnitelnými Tatabojs. Už následující týden, 26. dubna, pak vystoupí na stejných prknech česká rocková legenda Blue Effect.

Za rok 2012 Café Klub Slavie uspořádal téměř 200 koncertů, přednášek, projekcí a jiných, většinou tematických kulturních akcí (DnB, Retroparty, apod.) a přivítal na nich více jak deset a půl tisíce návštěvníků.

„Jelikož loňský rok byl prvním celým rokem fungování klubu, byl pro nás jakousi rozběhovou dráhou. Postupně si k nám začali nacházet cestu lidé s nejrůznějším kulturním vyznáním. Letos chceme pokračovat v načatém tempu a nabídnout ještě zajímavější a různorodější program, v němž návštěvníci naleznou také více slavných jmen,“ řekl jeden ze zakladatelů klubu David Matějíček.

Aktuální informace vždy najdete na webu www.klubslavie.cz.

Tisková zpráva

O čem píše Drbna.cz

Po letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve FranciiPo letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve Francii

Po letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve Francii

Dnes, 14:04Díky intenzivní mezinárodní policejní spolupráci byl muž vypátrán a na základě evropského...

Havlová vysoudila čtyři miliony za nepravdivé tvrzení o milenciHavlová vysoudila čtyři miliony za nepravdivé tvrzení o milenci

Havlová vysoudila čtyři miliony za nepravdivé tvrzení o milenci

Dnes, 13:39Pražský vrchní soud dnes přiznal herečce Dagmar Havlové čtyři miliony korun odškodného od...

Dva policisté byli potrestáni za chybu v kauze únosu syna BabišovaDva policisté byli potrestáni za chybu v kauze únosu syna Babišova

Dva policisté byli potrestáni za chybu v kauze únosu syna Babišova

Dnes, 10:47Dva policisté byli kázeňsky potrestáni za chybu v kauze údajného únosu syna premiéra Andreje Babiše...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o