Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Čarodějnice se slétnou před budějckou Slavií

středa, 24. dubna 2013, 14:06

Jako již tradičně se i letos v krajské metropoli uskuteční Slet čarodějnic. Program u spolkového a kulturního domu Slavie v Budějcích bude zahájen příští úterý 30. dubna v 17 hodin a pokračovat bude až do půl desáté večer.

Hlavními průvodci celé akce budou čaroděj a jeho pomocnice. Postarají o netradiční zábavu se spoustou soutěží inspirovaných čarodějnickými pohádkami. Na hlavním pódiu se dále představí škola kouzel a čar s neobvyklými vyučovacími hodinami, jako je žonglování a pantomima, ale samozřejmě nesmí chybět ani hudební výchova.

Milovníci tance se mohou těšit na čarokrásné taneční vystoupení a odvážlivci se naučí divoké taneční kreace. Zaslouženou pozornost jistě vzbudí i čarodějnice na chůdách. Volit se bude nejoriginálnější, nejnápaditější a nejkrásnější  čarodějnice a čaroděj Českých Budějovic.

Až se setmí, začne pravý čarodějnický rej v podobě  magické a nezapomenutelné  ohňové show. V doprovodném programu se mohou účastníci těšit na čarodějnickou kuchyni s netradičním vařením, kde se skvěle pobaví i ledacos ochutnají.

Ochranné amulety, škapulíře a runy si bude možno vyrobit v čarodějnické dílně a extravagantní a umělecké malování na obličej děti promění v pravé čarodějnické bytosti.

Pro malé i velké bude připravena ještě řada dalších překvapení. Takže nastartuje košťata a přileťte včas. Bude to stát za to!

Tisková zpráva

O čem píše Drbna.cz

Slovácký rok v Kyjově trhal návštěvnické rekordy. Příští ročník se bude konat už za dva rokySlovácký rok v Kyjově trhal návštěvnické rekordy. Příští ročník se bude konat už za dva roky

Slovácký rok v Kyjově trhal návštěvnické rekordy. Příští ročník se bude konat už za dva roky

Dnes, 16:02Více než 30 tisíc lidí dorazilo o víkendu na jubilejní dvacátý ročník folklorních slavností...

Vládní protidrogová koordinátorka čelí podezření z plagiátorstvíVládní protidrogová koordinátorka čelí podezření z plagiátorství

Vládní protidrogová koordinátorka čelí podezření z plagiátorství

Dnes, 15:42Vládní protidrogová koordinátorka Jarmila Vedralová čelí podezření, že opsala část své bakalářské a...

Po letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve FranciiPo letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve Francii

Po letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve Francii

Dnes, 14:04Díky intenzivní mezinárodní policejní spolupráci byl muž vypátrán a na základě evropského...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o