Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Čarodějnice se slétnou před budějckou Slavií

středa, 24. dubna 2013, 14:06

Jako již tradičně se i letos v krajské metropoli uskuteční Slet čarodějnic. Program u spolkového a kulturního domu Slavie v Budějcích bude zahájen příští úterý 30. dubna v 17 hodin a pokračovat bude až do půl desáté večer.

Hlavními průvodci celé akce budou čaroděj a jeho pomocnice. Postarají o netradiční zábavu se spoustou soutěží inspirovaných čarodějnickými pohádkami. Na hlavním pódiu se dále představí škola kouzel a čar s neobvyklými vyučovacími hodinami, jako je žonglování a pantomima, ale samozřejmě nesmí chybět ani hudební výchova.

Milovníci tance se mohou těšit na čarokrásné taneční vystoupení a odvážlivci se naučí divoké taneční kreace. Zaslouženou pozornost jistě vzbudí i čarodějnice na chůdách. Volit se bude nejoriginálnější, nejnápaditější a nejkrásnější  čarodějnice a čaroděj Českých Budějovic.

Až se setmí, začne pravý čarodějnický rej v podobě  magické a nezapomenutelné  ohňové show. V doprovodném programu se mohou účastníci těšit na čarodějnickou kuchyni s netradičním vařením, kde se skvěle pobaví i ledacos ochutnají.

Ochranné amulety, škapulíře a runy si bude možno vyrobit v čarodějnické dílně a extravagantní a umělecké malování na obličej děti promění v pravé čarodějnické bytosti.

Pro malé i velké bude připravena ještě řada dalších překvapení. Takže nastartuje košťata a přileťte včas. Bude to stát za to!

Tisková zpráva

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizinceProvozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Dnes, 15:40Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v...

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsmanVarnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Dnes, 12:15Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje...

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromyVIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Dnes, 11:03Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí....

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o