Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

Čas muziky, decibelů, céček a vítězství. Budějcký koncert Michala Davida

středa, 19. října 2011, 09:09

Úterý 18. října, večer, budějcká Budvar aréna. Hala, naplněná diváky od 5 do 70 let. Několik generací se sešlo, protože po šesti letech mají v Budějcích možnost vidět a slyšet Michala Davida. Jeho Mega tour 2011 - série koncertů po celé republice - začíná právě v Budějcích.

Krátce po půl osmé hala Michala Davida uvítá potleskem. Show startuje. Úvodní „Colu, pijeme colu“ střídají další hitovky – Nesnáším loučení, My máme prima rodiče, Líbezná, Decibely lásky a další.

Michal přidá i nové písničky z alba Čas vítězství, vzápětí halu rozbouří očekávaný Nonstop. Následuje videoprojekce klipu s Luckou Vondráčkovou – duet Byla to láska.

Po krátké pauze – křest desky Čas vítězství, kterou šampáněm pokřtí hokejista HC Mountfield Jakub Kovář a producent turné ( a Budějčák) Jirka Pomeje.

Na scénu nastupují DA-MI-CHI (trio David Mattioli, Michal David a Chiara Grilli) a roztancují diváky italskými hity – LItaliano, Tornero, Mamma Maria.

A potom zase patří pódium Michalu Davidovi  a hitům Céčka, Ruská Máša, Děti ráje, Nenapovídej. A Poupata – i když o téhle písničce Michal říká, že ji hraje nerad, protože je „dechovkovitě“ jednoduchá. Ale protože ji lidé chtějí, tak ji skoro nikdy nevynechá. A nevynechal ji ani v Budějcích. A tleskající, zpívající a tancující diváci si vytleskali i přídavek na závěr – Pár přátel stačí mít.

Co dodat? Říká se, že my Budějčáci jsme studené publikum, které hned tak něco nenadchne. Na show Michala Davida to určitě neplatilo. Premiérový večer své mega tour v Budějcích mohl Michal právem považovat za svůj čas vítězství.

Před Budvar arénou.

Budějcký koncert Michala Davida

středa, 19. října 2011, 09:26

Napsala Lucie Burianová

Ahoj, Budějčandy a Budějčáci!Čas vítězství.DA -MI-CHIDA-MI-CHI.Decibely lásky...Křest alba Čas vítězství.

Kam dál?

Budějcká Drbna na zkoušce Michala DavidaBudějcká Drbna na zkoušce Michala Davida

Budějcká Drbna na zkoušce Michala Davida

úterý, 18. října 2011, 16:34Jak jistě víte, dnes vypukne v Budvar aréně koncert Michala Davida, který odstartuje jeho tour po...

A je tu po roce výstava ovoceA je tu po roce výstava ovoce

A je tu po roce výstava ovoce

sobota, 15. října 2011, 16:38 Jako každý rok, i letos se koná regionální výstava ovoce, kterou tradičně pořádá Střední...

Budějcké zastupitelstvo schválilo dotaci kinu Kotva!Budějcké zastupitelstvo schválilo dotaci kinu Kotva!

Budějcké zastupitelstvo schválilo dotaci kinu Kotva!

pátek, 14. října 2011, 10:13Nejen znalci a milovníci filmového umění jistě uvítají zprávu, že zastupitelstvo Města České...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o