Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Central Park Slavie bude patřit dětem i jejich rodičům

středa, 20. srpna 2014, 18:32

Letní multižánrový festival Central Park Slavie zítra odpoledne rád přivítá dětské publikum, ale ani rodiče nepřijdou zkrátka. Vyčerpávající program na letní scéně u Slavie ve čtvrtek začne netradičně už ve tři hodiny.

Pro nejmenší návštěvníky pořadatelé připravili tvořivé dílny a divadelní představení. „Vezměte své ratolesti a užijte si s nimi kreativní den zakončený hudební produkcí,“ vzkazuje tým organizátorů.

Zítra ve tři hodiny odpoledne můžete přijít na Tvořivé dílny a hry pro nejmenší v podání výtvarného ateliéru TVOR. Od 17 hodin pak zahraje Studio dell'arte pohádku Dlouhý, Široký a Bystrozraký pro všechny zvídavé děti.

Rodiče si po únavném dni zaslouží relaxaci v podobě koncertů. V 19 hodin zahrají After Hours, kteří spojují styly 60. a 70. let s popovou melodičností let devadesátých.

Následuje koncert kapely Rozkrock, která vystoupí ve svém rodném městě. Uslyšíte československý pop-rock s občasným exkurzem do zahraničních vod.

Pro neúnavné posluchače bude následovat ve Slavii afterpárty.

Central Park Slavie jede, je celý zdarma a pořadatelé po vzoru moderních festivalů založili vlastní online sbírku, kde jim můžete přispět na festival a jeho rozvoj a dostanete za to ještě parádní odměnu.

Napsal David Matějíček
Tisková zpráva

www.klubslavie.cz

O čem píše Drbna.cz

FOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířatFOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířat

FOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířat

Dnes, 10:29V Praze se v sobotu sešli milovníci a ochránci zvířat ze všech koutů České republiky. Uskutečnil se...

Ministerstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivněMinisterstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivně

Ministerstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivně

Dnes, 09:06Ministerstvo kultury (MK) v letech 2016 až 2018 rozdělovalo peníze na kulturní aktivity složitě,...

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaciČeská pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

neděle, 18. srpna 2019, 18:09Česká pošta potřebuje podle premiéra Andreje Babiše (ANO) restrukturalizaci, kterou by měli...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o