Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Čínský národní cirkus si v neděli užijí také Budějčáci

čtvrtek, 20. března 2014, 09:47

Proslulý Čínský národní cirkus dorazil do České republiky s nejvýpravnější a nejpropracovanější show ve své historii nazvanou Shanghai Nights - čínský zázrak mezi včerejškem a dneškem. Do českobudějovcké Budvar Arény umělci zavítají tuto neděli od 16 hodin!

Vzrušující příběh, strhující hudba a především nevídaná akrobatická čísla vzbuzují na všech dosavadních zastávkách evropského turné Čínského národního cirkusu mimořádnou pozornost a nadšené ohlasy, představení končí dlouhými ovacemi ve stoje.

Čínští umělci během čtyř měsíců absolvují téměř 200 představení po celé Evropě. Z České republiky se přesouvají do Německa, takže nemůže být přidáno žádné další představení, a to i přestože většina vstupenek na show Shanghai Nights v Liberci, Ostravě, Brně, Pardubicích, Praze a Českých Budějovicích je již vyprodána a z předprodejů rychle mizí i ty zbývající.
Tradičně velký zájem o vystoupení Čínského národního cirkusu letos ještě umocňuje fakt, že není jisté, zda a kdy soubor do České republiky opět zavítá.

Nová show Shanghai Nights diváky zavede do jednoho ze šanghajských barů. Šanghaj - často označovaná za Paříž Orientu, byla od poloviny 20. století rychle se rozvíjejícím, dynamickým městem, ve kterém se mísily nejrůznější kultury, národnosti a projevy globální módy. Po tisíciletí nedotčená čínská kultura se postupně prostřednictvím tohoto ambiciózního přístavního města otevírala novému uspořádání světa.

Tradice a inovace se spojovaly také v akrobacii, na základě více než 2000 let starého umění vznikala nová forma projevu. Soubor výjimečných artistů Čínského národního cirkusu prezentuje tuto přeměnu v strhujícím představení, prostřednictvím unikátních akrobatických sestav. Vzpírání, žonglování a točení talíři, akrobaté díky ‚vnitřní síle‘ Chi Kung imunní vůči čepelím dýk, hadí muži a ženy, stoje na rukou a salta, kouzlení a Chiao Ti, zápasy a simulace zvířecích pohybů v bojových tancích...

Předprodej posledních vstupenek na nejlepší světovou akrobatickou show - Čínský národní cirkus - Shanghai Nights probíhá v síti Ticket Art.

Ceny vstupenek: 990, 790, 590, 390 Kč (ZTP/P - 99 Kč + doprovod za plnou cenu).

Termíny představení

18. 3. 2014 od 19 hod. - Liberec, Tipsport Arena
19. 3. 2014 od 19 hod. - Ostrava, Sareza
20. 3. 2014 od 19 hod. - Brno, Hala Vodova
21. 3. 2014 od 19 hod. - Pardubice, ČEZ Arena
22. 3. 2014 od 14 hod. - Praha, Kongresové centrum
22. 3. 2014 od 19 hod. - Praha, Kongresové centrum
23. 3. 2014 od 16 hod. - České Budějovice, Budvar Aréna
24. 3. 2014 od 19 hod. - Bratislava (Slovensko), Hala Pasienky

Soutěž o vstupenky

Díky soutěži s Budějckou Drbnou můžete vyhrát čtyři vstupenky, které si mezi sebe rozdělí dva čtenáři rovným dílem. Každý tedy dostane dva lupeny. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do páteční 10. hodiny dopolední následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Čínský národní cirkus vystupuje už 25 let. Správně je tedy možnost B.

Po dvou vstupenkách na nedělní představení vyhráli čtenáři Radka Bednářová a Radek Stránský. Blahopřejeme!

Tisková zpráva
www.cinsky-narodni-cirkus.cz

Čínský národní cirkusČínský národní cirkusČínský národní cirkus

O čem píše Drbna.cz

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaciČeská pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

neděle, 18. srpna 2019, 18:09Česká pošta potřebuje podle premiéra Andreje Babiše (ANO) restrukturalizaci, kterou by měli...

Policie vyšetřuje poslankyni Maříkovou kvůli výrokům o migrantechPolicie vyšetřuje poslankyni Maříkovou kvůli výrokům o migrantech

Policie vyšetřuje poslankyni Maříkovou kvůli výrokům o migrantech

neděle, 18. srpna 2019, 18:02Policisté vyšetřují poslankyni SPD z Karlovarského kraje Karlu Maříkovou kvůli jejím výrokům o...

Kvůli viru rybáři v Praze utratili na 120 tun rybKvůli viru rybáři v Praze utratili na 120 tun ryb

Kvůli viru rybáři v Praze utratili na 120 tun ryb

sobota, 17. srpna 2019, 20:16Ve dvou pražských rybnících ve Vinoři se vyskytla kapří herpes viróza. Rybáři tak museli utratit na...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o