Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Divadelníci vystupují na podporu svého kamaráda a kolegy

úterý, 4. června 2013, 09:19

Arsklub a další divadelní soubory či kejklíři pořádají v Galerii Na dvorku Divadelní týden dětí. Všichni vystupují bez nároku na honorář a celý výtěžek ze vstupného bude použit na cvičební stroj pro divadelníka, galeristu a všeumělce Jardu Kutiše, aby mohl zase skákat přes kaluže.

Festival pro Kůťu začal včera představením divadla Kvelb, které zahrálo hru Kára komediantů aneb První, český, nekonečný, loutkový, soutěžní seriál. Průvod komediantů na chůdách vyšel z Galerie Pod kamennou žábou a zamířil tam, kde cesty nevedou.

Dnes se můžete těšit od půl šesté večer na divadlo Studna a jeho hru Ptáci, výtvarně akrobatickou show na chůdách. Od šesti pak zahraje divadlo Viďadlo Pohádky ze staré skříně O Otesánkovi a O Palečkovi. V sedm hodin se pak rozloučí s úterkem kejklíř Slávek.

Ve středu si užijete od půl šesté kejklířské vystoupení Vojty Vrtka. V šest zahraje divadlo Viďadlo pohádky O Budulínkovi a O chaloupce z perníku. V půl osmé večer vystoupí Ženský Amatérský Spolek s romantickou komedií pro milovníky filmů pro pamětníky Sextánky.

Čtvrteční den začne v půl šesté Písní naučnou o koněspřežné dráze, kterou předvede Studio dell´arte. V šest hodin zahraje Kejklířské divadlo z Doudleb klasickou pohádku s loutkami O kouzelné kuličce aneb Jak Vojta k šikovnosti přišel. V sedm hodin se pak Festival pro Kůťu uzavře závěrečným setkáním a hodnocením celé akce.

Vstupné na představení pro děti i dospělé bude stát 50 korun, ale dobrovolně můžete přispět i více.

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizinceProvozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Dnes, 15:40Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v...

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsmanVarnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Dnes, 12:15Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje...

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromyVIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Dnes, 11:03Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí....

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o