Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Dívky z jihu Čech mohou přijít na casting soutěže Česká Miss

pátek, 14. října 2011, 08:53

Casting na další ročník soutěže krásy Česká Miss se uskuteční na jihu Čech v neděli 16. října v Českých Budějovicích. Hlásit se mohou svobodné, bezdětné dívky ve věku od 18 do 24 let.

Jihočeský konkurz na osmý ročník jediné národní soutěže krásy bude v Obchodním centru Igy od 15 hodin. “Vycházíme dívkám vstříc a letos vůbec poprvé organizujeme castingy ve všech 14 krajských městech. Každá dívka má tak větší šanci zapojit se do soutěžního klání,“ uvedl ředitel pořádající agentury M Marketing Juraj Čech.

V roli moderátorky a zpěvačky jihočeského castingu se představí Česká Miss 2010 Jitka Válková, v porotě mimo jiné usedne Česká Miss 2011 Jitka Nováčková, která pochází z Českých Budějovic. Pro všechny dívky, které se budou castingu účastnit, je připravena řada zajímavých cen v podobě kosmetických balíčků, možnost využití produktů a služeb od partnera ve fotografických službách a voucher na obuv.

“Zajímavý program je připraven pro všechny zúčastněné v podobě módní přehlídky nebo kosmetické poradny a kadeřnické prezentace. Vítězkám soutěže se pak otevírají nové příležitosti jako jsou studijní možnosti a pracovní nabídky v Česku i v zahraničí,“ dodal Čech.

Soutěž Česká Miss vyhrála dvakrát dívka z jižních Čech. V roce 2009 to byla Iveta Lutovská z Třeboně, letos pak Jitka Nováčková z Českých Budějovic.

Autor: René Kekely, Mediafax
Foto: Sin Goldie

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Dnes, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladněPRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Dnes, 11:06Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá....

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karetPodvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Dnes, 07:19Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o