Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Dívky z jihu Čech mohou přijít na casting soutěže Česká Miss

pátek, 14. října 2011, 08:53

Casting na další ročník soutěže krásy Česká Miss se uskuteční na jihu Čech v neděli 16. října v Českých Budějovicích. Hlásit se mohou svobodné, bezdětné dívky ve věku od 18 do 24 let.

Jihočeský konkurz na osmý ročník jediné národní soutěže krásy bude v Obchodním centru Igy od 15 hodin. “Vycházíme dívkám vstříc a letos vůbec poprvé organizujeme castingy ve všech 14 krajských městech. Každá dívka má tak větší šanci zapojit se do soutěžního klání,“ uvedl ředitel pořádající agentury M Marketing Juraj Čech.

V roli moderátorky a zpěvačky jihočeského castingu se představí Česká Miss 2010 Jitka Válková, v porotě mimo jiné usedne Česká Miss 2011 Jitka Nováčková, která pochází z Českých Budějovic. Pro všechny dívky, které se budou castingu účastnit, je připravena řada zajímavých cen v podobě kosmetických balíčků, možnost využití produktů a služeb od partnera ve fotografických službách a voucher na obuv.

“Zajímavý program je připraven pro všechny zúčastněné v podobě módní přehlídky nebo kosmetické poradny a kadeřnické prezentace. Vítězkám soutěže se pak otevírají nové příležitosti jako jsou studijní možnosti a pracovní nabídky v Česku i v zahraničí,“ dodal Čech.

Soutěž Česká Miss vyhrála dvakrát dívka z jižních Čech. V roce 2009 to byla Iveta Lutovská z Třeboně, letos pak Jitka Nováčková z Českých Budějovic.

Autor: René Kekely, Mediafax
Foto: Sin Goldie

O čem píše Drbna.cz

Dětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkámDětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkám

Dětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkám

Dnes, 15:42Zatímco děti mívají z malování fixy čirou radost, rodiče často děsí, z jakých povrchů bude potřeba...

VIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a HercegoviněVIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a Hercegovině

VIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a Hercegovině

Dnes, 14:14Policejní potápěči devátým rokem pomáhají při obnově Bosny a Hercegoviny. Díky jejich vysoké...

FOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská PravdaFOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská Pravda

FOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská Pravda

Dnes, 13:52Sovětské tanky v ulicích Českých Budějovic, vojáci Německé demokratické republiky a strach na...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o