Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Divokej Bill bude mít v Budějcích speciální backstage

čtvrtek, 27. listopadu 2014, 20:20

Akustický turné kapely Divokej Bill je v plném proudu. Na svůj budějcký koncert, který odstartuje úderem páteční osmé hodiny večerní v Kulturním domě Vltava, mají kluci kromě skvělého vystoupení připravenou řadu překvapení.

Jako předkapela vystoupí partička Jelen, těšit se můžete na divadelní představení a někteří fanoušci okusí speciální Ballantine's Backstage.

„Akustické koncerty jsme jezdili od začátku, co hrajeme, vždy po dvou letech kolem Vánoc. Nás jako kapelu to baví a vždy se na ně těšíme. Je tam úplně jiná atmosféra, než na našem ‚elektrickém‘ koncertě, je to takové komornější, ale přitom pořád jízda,“ říkají kluci z kapely Divokej Bill, kteří v rámci turné představují také svůj vůbec první záznam čistě akustického koncertu G2 Acoustic Stage na DVD.

Součástí nestandardního nadupaného programu je sympatická předkapela Jelen a hlavně performance Ondřeje Pecha a divadla La'My, která celý večer přetváří v originální show.

Pro výherce soutěže Ballantine's Backstage ale začne hlavní zážitek až po oficiálním programu. V této VIP zóně totiž stráví čas s Divokým Billem a zkusí si na vlastní kůži, jak to v takovém muzikantském zákulisí chodí.

„Úplně nejradši posloucháme osudy našich fanoušků, ze kterých pak bereme inspiraci pro songy. Bez nich by spousta našich písniček nemohla nikdy vzniknout. Takže do Ballantine's Backstage se strašně těšíme stejně jako na samotné koncerty - potkáme se zase s novými lidmi a určitě společně vymyslíme další písničky,“ vysvětlují Billové.

Všichni, kteří neměli to štěstí a Ballantine's Backstage tentokrát nezažijí, mohou sledovat dění ze zákulisí na Facebooku a těšit se na příští rok, kdy bude Ballantine's Backstage jízda pokračovat!

Soutěžte s Ballantine's Backstage

Ballantine's Backstage otevírá dveře do zákulisí všem, kdo mají slabost pro dobrou hudbu a kvalitní drinky. Velká soutěž o večer strávený ve společnosti členů kapely Divokej Bill po jejich vystoupení už svoje vítěze má, ale i vy toho můžete získat stále dost. A pro jednoho výherce dokonce ještě dvě volná místa zbyla!

Budějcká Drbna vám přináší soutěž o tři Ballantine's Backstage balíčky, které obsahují jednu láhev Ballantine's, dvě trička Ballantine's Backstage a také dvě vstupenky na budějcký koncert. Čtenář, kterého vylosujeme jako prvního, navíc ke vstupenkám dostane přístup do samotné Ballantine’s Backstage.

A co pro to musíte udělat? Stačí, když do páteční 10. hodiny dopolední odpovíte na následující otázku, a potom budete mít kousek štěstí. Nápovědu hledejte na Facebooku.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Soutěž o tři Ballantine's Backstage balíčky už zná své výherce. Stejné koncerty sehraje Divokej Bill kromě Budějc ještě v Ostravě a Praze, tudíž správně byla možnost C.

První cenu, která opravňuje k exkluzivnímu vstupu do Ballantine's Backstage, získává čtenářka Iveta Svitáková. Na další ceny se můžou těšit František Ondok a Barbora Malá. Blahopřejeme!

Tisková zpráva

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Dnes, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladněPRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Dnes, 11:06Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá....

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karetPodvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Dnes, 07:19Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o