Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

Do Budějc doputovala výstava Dobrovolníci mění svět

pondělí, 14. listopadu 2011, 14:11

Libovolnou technikou ztvárněné představy o tom, jak dobrovolníci pomáhají zlepšit život jiným, přináší do Českých Budějovic putovní výstava Dobrovolníci mění svět. Od pondělka ji mohou návštěvníci shlédnout v prostorách krajského úřadu, řekla mluvčí kraje Kateřina Koželuhová.

U příležitosti akcí pořádaných v rámci Evropského roku dobrovolnictví výstavu pro veřejnost do prostor Krajského úřadu Jihočeského kraje v ulici U Zimního stadionu připravilo od pondělka 14. listopadu do 30. listopadu 2011 Evropské informační středisko Europe Direct České Budějovice.

„Vystavená díla jsou výběrem výherních příspěvků stejnojmenné soutěže pro mladé lidi ve věku 14 – 19 let, která se uskutečnila na jaře letošního roku. Tři nejlepší týmy vyhrály letecký zájezd do Bruselu a dalších čtrnáct nejzdařilejších děl se stalo součástí této výstavy,“ řekla vedoucí českobudějovického střediska Europe Direct Vladimíra Pavlová.

Výstava o dobrovolnictví putovala po celý rok z Evropského domu v Praze do informačního centra OSN a poté do dalších středisek Europe Direct. Na Krajském úřadě Jihočeského kraje ji bude v příštím týdnu doplňovat dvoudenní Veletrh dobrovolnictví.

Autor: Dobrin Stojcev, Mediafax

Kam dál?

Černá Věž přivítá neprofesionální filmy a pomůže SvětlušceČerná Věž přivítá neprofesionální filmy a pomůže Světlušce

Černá Věž přivítá neprofesionální filmy a pomůže Světlušce

středa, 9. listopadu 2011, 15:31Amatérští filmoví tvůrci z celé ČR obracejí svou pozornost do Českých Budějovic, kde mají možnost...

Soutěž o lístky na Temple Store christmas party- B-complexSoutěž o lístky na Temple Store christmas party- B-complex

Soutěž o lístky na Temple Store christmas party- B-complex

úterý, 8. listopadu 2011, 11:48Střední Evropa žije drum & bassem, ale svět o ní pramálo ví. Pravděpodobně nejkrásnější vlaštovku...

Danceshow Dancing Queens – večer tance, hudby a emocíDanceshow Dancing Queens – večer tance, hudby a emocí

Danceshow Dancing Queens – večer tance, hudby a emocí

úterý, 8. listopadu 2011, 11:25Večer plný tance, večer plný hudby, večer plný emocí (napětí, trémy, radosti a dojetí) – to byl...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o